Askerde olan sevgilimi aldatıyorum. Vicdanımı nasıl rahatlatırım?

Nasılsa 12 ay ortalıkta yok diye,daha rahat hareket ediyordum. İstediğim her şeyi yaptım. Bir çocuğa aşık oldum. Gönlüm ona kaydı.

Askerde olan sevgilim ise,vakti olduğu an beni arıyor heyecanla. Ama ben onunla konuşurken kendimi çok suçlu hissediyorum.

Bu suçluluk duygusunu nasıl yok ederim?

Güncellemeler:
''sevgilimi'' diye olacaktı başlık

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmak bir karakter sorunudur fahişelik dediğimiz kimliğin karşılığıdır kadınlar için, vijdanın sızlaması o kişi için üzüldüğünden değil, kucaktan kucağa gezen benliğine olan saygını yıtırmendendir. 7 kocalı hürmüz sadece filmlerde olur kadının doğasına aykırı. Biraz sert konuştum ama anlaşılsın diye...

1|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Cesaretin yoksa ayrılsaydın elemandan askere gitmeden. Aşağılık bir hareket yaptığın ve her türlü hakareti hakediyorsun bu durumda. Karakterli davran, ayrıl. Herneyse, kirlisin artık, paçavradan farksız,askerde adam terkedilmez mottosuna gerek yok, daha fazla aşağılamadan elemanın hissettiği şeyi, bul bir yalan ayrıl.

1|1
    1|0
  • Arkadaşım merhaba,

Soruna en sağlıklı cevabı verebilmem için bir kaç sorum olacak, yanıtlarsan sevinirim;

1- Askerdeki kişiye aşık mıydın, yoksa sadece yalnız kalmamak için mi çıkıyordun?

2- Bir ilişkideki önceliklerin nelerdir; (Aşk, Saygı, İlgi, Cinsellik, Maddiyat vb)

3- Başka biriyle birlikte olurken değil de sadece askerdeki kişi seni arayınca mı pişmanlık hissediyorsun?

4- Suçluluk duygusu ne kadar sürüyor?

0|0
    0|0
  • yazık o adama ama o seni seviyosa gerçekten ve sende aldatıyosan allah senin yanına koymaz bunu

0|3
    1|0
  • Derdin ne a.q Askerdeki bir adamdan ne istiyorsun. İnsan adamı sevmiyorsa askerliğine saygı gösterir. Gelince ayrıl..

0|3
    1|0
  • sen o askerdeki çocuğa böyle k*hpelik yaptıysan allahta seni o duruma düşürecektir bundan hiç şüphen olmasın ne yaparsan aynısını görürsün ... vicdanını rahatlatman çok zor artık bence o çocuk heycanla seni beklesn seni ise baskasına aşık ol doqru bişey mi bu yazık çok yazık... o çocuğa acıyorum... senin gibi birini sevdiği için...

0|3
    1|0
  • terhis olup geldiği zaman.Senin ne bok olduğunu anlayıp yeni birini bulana kadar onu yatakta mutlu etmeye devam et istediğini ver senin yerine senden daha iyi düzgün bir kız bulana kadar onu yatakta mutlu et işlediğin günahın bir önemi kalmaz küçük sürtük

0|3
    1|0
  • İnsallah askerdeki sozde sevgilin senden kurtulur da Allah sana senin gibi kisiligi oturmamis birini nasip eder.

0|2
    1|0
  • Askerdeki sevgilini terk et. Kendin için değil onun için. Senin gibi birini bekleme ümidine girmesin çocuk.

2|2
    1|0
  • Sana senin gibi bir koca nasip olur inşallah

1|3
    1|0
  • Askerden dönünce ona itiraf et. Şimdi yapma çocuğu yıkarsın. Bir de, nasıl insanlarsınız siz lan? Allah hepimizi korusun sizden.

0|3
    1|0
  • yazık adama be hem de askerde.bence kendini parala rezil ol çok acı çek belki o zaman rahatlar vicdanın.herşeyin karşılığı olmalı değil mi.çok kötü be Allah başımıza getirmesi böyle şeyler bir duysa o çocuk orda var ya kafayı yer .hızını alamaz sizi de yer valla asker adam gözü karadır şimdi.hakkı da vardır yani

0|1
    1|0
  • o vicdan rahatlamaz bence bende askerdeyken bir arkasımdan ayrılmıştı sevgilisi adam intihar etti gecesinde yatacak yerin yok bence

0|2
    1|0
  • Suçlu hissetsen kendini onunla konuşmaya devam etmezsin

aşik oldunsa askerde olanla ayrilirdin beklemezdin senin gonlun kaymış

artı sende gerçek sevgi yok vicdanın varsa askerde olanla bagini koparirdin

aşik oldunsa askerde olanla bitirmişsın demektir sevgiyi

açıkla ayrıl aşkını öyle yasa

0|1
    1|0
  • üzüldüm askerdeki eleman adına..yazık oradayken ne hayaller kurup anlatırlar devrelerine falan..siz ise dışarıda neler yapıyorsunuz..

0|2
    1|0
  • 3. olabilirmiyim?

2|2
    1|1
  • vicdanmı ne vicdanı sende sevdiğini altadanda vicdanmı olur

1|2
    1|0
  • gerek yok aynısı sana yapılacak nasılsa

0|1
    1|0
  • Allah merhamet etsin o çocuğa.. Senin de layığını versin, onun da!

0|1
    1|0
  • Böylelerine biz ruhu k*şar diyoruz . Vİcdanın inşallah rahatlamaz hiç bir zaman

0|2
    1|0
  • Sihirli ellerim vardır.

Rahatlatırım.

Ama önce ara çocuğu senden ayrılıyorum de.

Ve dua et ki çocuk kendini vurmasın 3-5 nöbetinde 10 no'lu kulede.

0|0
    1|2
  • gerçekleri anlatmaktan başka yolu yok..

0|1
    1|0
  • Kendini köprüden atarak rahatlatabilirsin..

0|1
    1|0
  • Kendi kafana sıkmakla işe başlayabilirsin. Senden ne ana olur, ne eş.

0|0
    0|0
  • neden aldattın ve neden terketmiyorsun...merak ettim ...cevap verirsen yardımcı olmaya çalışayım...

0|0
    1|2
  • askerden gelsin

pisliğini o zaman söyle çocuğu orada bunaltma

0|0
    1|0
  • Sen demekki gerçekten sevmiyorsun sevgilini sevsen bu tür şeyler düşünmezdin bile bunu yapan kişinin de vicdanını rahatlatmasına gerek yoktur bnce

0|1
    1|0
  • İlişkiye girdinizmi ?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• kendini herkesten uzak tut herkes mutlu olsun.

0|3
    0|0
  • suçluluk mu? yani askerde ki sevgilinle konuşmaya devam mı ediyorsun bırak çocuğu ya ayrıl çocuk kurtulsun kusura bakma ama hiç anlamıyorum sevglisi askerde olan biri nasıl böyle bişey yapabilir ya emin ol gerçekten seven asla böyle bişiy yapmazdı demekki sevmiyordun zaten

0|2
    0|0
  • bu suçluluk duygusunu geçiremezsin. suçlu gibi hissetmelisin bence... o adam oraya sana güvenerek gidiyor. bence sen o adamı hak etmiyorsun. yazık etme ona

0|2
    0|0
  • Böyle kendisini tertemiz bekleyen birinin olduğunu düşünmesindense biran önce ayrılmalısın bu insandan..Hiç haketmiyorsun her fırsatta seni heyecanla arayan bir adamı.

0|0
    0|0
  • edenin bulduğuna inanırım. ne hakediyorsan onu yapıyorsun yani

0|0
    0|0
  • yaşattığını yaşamadan ölmek yok.

1|1
    0|0
  • aldatmadan önce ayrilsaydin bari.

0|2
    0|0
  • sevmıosan neden umut verıosun o zaman suclu hıssedıosan o sucu ısleme

0|2
    0|0
  • ona soyle hata yaptım bır anlık hataydı de kotu bışey ıhanet etmışsın :/

0|0
    0|3
  • valla askerdekilerden korkacaksın bu devirde. o yüzden acımıyorum hiç birine.

0|0
    0|3
    • Biz de senin gibi sürtüklere acımıyoruz, karaktersiz gevşekler sizi.

• hahahahahahahaha :D zorruna mı gtii :D geber.

Yükleniyor...