Alışverişkolik oldum galiba

her dışarı cıktıgımda gerekli gereksiz ucuz pahalı bir sürü şey alıyorum :( ay sonu gelmeden param bitti nasıl durdururum kendimi bir akıl verin

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• birilerinin tepkilerini aldıktan sonra yavaş yavaş vazgeçersin merak etme ben bile vazgeçtiysem yani :D

0|0
    0|0
    • sorun da orda bursum var bursumun hepsini alışverişe harcıyorum bir de yol parasında gidiyor aileme yansımadıgı için durduracak güç yok beni otokontrol de sıfır :(

• yanında fazla para bulundurmayacaksın işte

• mantıklı ama içimden bir ses hep ya lazım olursa diye banka kartımı yanımda taşıttırıyo:D

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben alışverişte yapmıyorum ama ayın ortasında param bitmişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende öyle oldum özellikle de internet üzerinden deli gibi alışveriş yapıyorum :( iki günde 225 tl harcadım morhipo ve markafoni sayesinde

0|0
    0|0
    • :( kredi kartım yok internetten yapamıyorum o yuzden olsa batmıştım kesin hoş bu ay param 2 hafta önce bitti sokaga cıkmıycam valla

• ay denemeden nasıl alabiliyosun helal olsun yani hem alışverişin zevki magaza magaza gezip gördügün tüm elbiseleri kabinlerde saatlerce deneyip arkadaslara sorup onlardan "müthiş" cevabını aldıktan sora almaktan vaz geçtim diyince çıkmıyor mu :D

• kıyafet değil ayakkabı alıyorum genelde 4 tane ayakkabı aldım :(

Yükleniyor...