Kaybolan iPhone hiçbir programa kayıtlı değilse nasıl bulunur?

Telefonumu Çarşamba günü kaybettim, nerde kaybetmiş olabileceğimi gayet iyi biliyorum. Çaldırıyorum, sesini duyamadık. iCloud'a kayıtlı değil, internetten kontrol ettim, imei numarası kayıtlı değil. Yarın karakola gidicem, bugün telefon ettim, imei kaydı yoksa bulunamaz gibi bir şey söyledi. Nasıl bulunur?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bulmak zor hırsızlar genelde parçalıyo ve satıyo malzemelerini

0|0
    0|0
    • Hala çalıyo, şarjı bitmesin diye uzun çaldırmadım..

• hadi ya. acaba bir tanıdığın falan almış olabilir mi ? :S

• Biri almış olsa dönerdi, minibüste düşürdüğüm telefonun bana dönmüşlüğü var. Aynı şansım bunu da döndürebilir :/

Erkekler Ne Diyor 2

• iphone kaç?

0|0
    0|0
  • e maille bulunur satılırken

0|0
    0|0
    • Anlamadım? icloud'a kayıt etmedim dedim.

• Bu, imei numarası var, ama internette kayıtlı görünmüyor. Bir fikrin var mı?

• telefoncu tanıdığın varsa ona git sistemden bir baksın... polisede kayıp de kayıt yapsalar bile bulunur aklıma başka şey gelmiyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Iphone mi ara diye bir app var onu indirseydin keske ben onu indirdim ayarladim simdi nerede olsa adrese varana kadar buluyorum ;) signali var her cep telefonlarinin polise git kesinlikle bulunur, gecmis olsun. Bulursan sahet o appi indir find my iphone diye gecer

0|0
    0|0
    • İndirdim ama kayıt etmemiştim. (PC ile telefonu eşleştirmemiştim) Telefonu buldum ama zarar görmüş, 800 küsür masraf çıkaracaklar sanırım..

Yükleniyor...