Boks hakkında yardım?

lisanslı boksör olmak istiyorum. lisans almak için gerekli her koşula uyuyorum ancak ailem ''sen kızsın biryerin kırılır'' yok '' burnun yamulur'' gibi klasik şeyler diyorlar onlara amatör lisanslı boksörlerin koruma taktıklarını anlatıyorum ancak yinede razı olmuyorlar ne yapabilirim lütfen yardım edin bana.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• burnun kırlır ya da şişer o kesin kasklar sadece kafayı koruyor yüzün komple açık ama yapmak istiyosan lisans işi kolay iş

0|0
    0|0
    • 3ay

burnumun kırılması umrumda değil lisansım olmadığı halde antrenörüm benim için maç buldu bu yüzden sanırım ailemi umursamayacağım

• 3ay

umursamıyosan al lisans kolay o iş

En İyi Kız Görüşü

• kimseye aldırış etme eğer çok istiyorsan bnde iki ay gittim burnum kırıldı ama bırakmadım. lisans bir yıl veya 6 ay sonra veriliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• banada oyle derdi etrafimdakiler kickboks yapiyorum bende ama onlarin her dedigini dinleyeceksek isimiz var

1|0
    0|0
    • 3ay

her dediklerini dinlemiyorum zaten ama arkadaşlarımın tepkileride aynı yönde malesef

• 3ay

3.5 yıldır elimden gelenin sonuna kadar yapıyorum ve hiçbirinin memnun edemedim ama artık bundan sonra düşünceleri umrumda değil

• 3ay

sen yap o ringe cikip birincilik al nasil seviniyolar o zaman gor

Yükleniyor...