Haklının yanındamı olursunuz akradaşınızın yanında mı?

Bazı insanların canlarından çok sevdiği arkadaşları oluyor.Bir olay oluyor sorgu sual etmeden haklı haksız demeden arkdaşına yardıma gidiyor.Anlarım senin arkdaşındır ama ya arkdaşın olan olayda tamamen haksızsa.

Siz benim düşüncemi unutun ve kendi düşüncelerinizi yazın.

Haklının yanındamı olursunuz akradaşınızın yanında mı?

• Ne olursa olsun arkadaşımın yanında olurum onu yarı yolda bırakmam
    20% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • İlk önce olayı anlamaya çalışırım.Eğer haksız olan arkadaşımsa olayı arkadaşımla konuşarak çözerim.
    60% (3)100% (2)71% (5)Oy Ver
  • Haksız olan arkadaşımsa sorununu benden başka birisiyle çözmesini.Beni olaya dahil etmemesini söylerim
    20% (1)0% (0)15% (1)Oy Ver
  • Haklının yanında olurum.Öyleki arkadaşım gerçekten kötü birşey yapmışsa arkadaşlığımı tamamen bitiririm.Yapılması gerekeni yaparım.Adalet herşeyden önemli.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer (Yorumda Ne Olduğunu Yazın)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Ya ne var biliyormusunuz insan arkadasini cok sevsede bazen onun yaninda degil.. benim arkadasim biriyle sokakta kavga ederse tabi giderim ayiririm mesela diger tarafa laf atarim arkadasimin arkasinda dururum. Ne olursa olsun. Ama bu da var benim arkadslarimin ikiside ne yazikki cok kavgaci hele biranesi aboooo.. yani sonadan arkadasima derim ya dikkatli ol biraz aslinda karsi taraf hakliydi derim.. cogu zamanda beni bu yüzden sevmezler sen nebicim arkadassin derler ama ben dogrulari söylüyorum yani hakli olan insana neden ben karsi geleyimki ona da yazik degilmi? Bunlarin arasinda birtürlü idare etmeye calisiyorum yani :/ Hem arkadasimin yanindayim hemde ama sonra hakliyi savunurum yani sadece arkadasimla konusurum bunu birdahakine en iyisi dikkat et bak o aslinda haklyidi derim yanliz oldugumuz zaman arkadasla

0|1
    0|0
    • işte herkez senin gibi değil.Bazıları körü körüne arkdaşının yanında oluyor.

• ya arkadaslarimin nekadar kavgaci oldugunu biliyorum benimle bile nasil tartisiyor biri, hic arkadas degilmisiz gibi inat yapar trip atar beni deli ediyor resmen öyle sadece arkadasimi tutamam bazen kusura bakmasinlar valla :) duruma göre degisiyor

• herzaman haklının yanında ol.Arkadaşınlada aranı yakın tutmaya çalış gerisi düzelir

Kızlar Ne Diyor 7

• arkadaşıma haksız olduğunu söylerim.

0|1
    0|0
  • olaya-kişiye göre değişir hepsi

0|1
    0|0
  • Haksız olan arkadaşımsa sorununu benden başka birisiyle çözmesini.Beni olaya dahil etmemesini söylerim

0|1
    0|0

• b dedim

0|1
    0|0
  • arkadaşım kusura bakmasın ama haklının yanında olurum tabi kime göre neye göre haklı olduğuna da bağlı

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun arkadaşımın yanında olurum onu yarı yolda bırakmam

0|1
    0|0
  • haklinin yaninda olurum. su hayatta tahammulumun olmadigi seylerden biridir haksizlik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk önce olayı anlamaya çalışırım.Eğer haksız olan arkadaşımsa olayı arkadaşımla konuşarak çözerim. Haksız olan arkadaşımsa sorununu benden başka birisiyle çözmesini.Beni olaya dahil etmemesini söylerim kişi aileden biri ise ondan önce ben atlarım haklı haksız hiç fark etmez :)

1|2
    0|0
  • arkadaşımı ezdirmeden haklının yanında olurdum ;)

0|1
    0|0
  • İlk önce olayı anlamaya çalışırım.Eğer haksız olan arkadaşımsa olayı arkadaşımla konuşarak çözerim.

0|1
    0|0
  • Haklının yanında olurum.Öyleki arkadaşım gerçekten kötü birşey yapmışsa arkadaşlığımı tamamen bitiririm.Yapılması gerekeni yaparım.Adalet herşeyden önemli.

0|1
    0|0
  • sevdiklerimiz hata yapsalar da sevmekten vazgeçmeyiz. yanında olmak haksızlığa sessiz kalınacağı anlamına gelmez

0|1
    0|0
  • haklının,ezilenin

0|1
    0|0
Yükleniyor...