İnsanların fiziksel görünüşüyle dalga geçtiğiniz oldu mu?

İnsanların fiziksel görünüşüyle dalga geçtiğiniz oldu mu?

kilo olabilir, sakatlık olabilir, cilt lekesi ve yüz hatları olabilir, yaşlılık olabilir...

0|0
1310

En İyi Erkek Görüşü

• oldu bir kız sınıfta hocam metenin saçlar inek yalamış gibi puahaha demişti bende hocam elifin adet dönemleri su gibi demiştim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Malesef ara sıra yaparım ama rencide amaçlı değil takıntısı olmayan insanlarla konuşurum kendimle de dalga geçerim

0|1
    0|0
  • oldu ünide bir çocukla birbirimizden hoşlanıyor ama dile getirmiyorduk tabi davranışlar falan belli ediyodu zaten durumu çocugun burnu kemerliydi,birgün onu başka bir kızla çok yakın gördüm ertesi gün okulda kantinde oturuyoduk büyük bir arkadaş grubu olarak,konu nasıl erkeklerden hoşlanırsına geldi sinirden çocuğa bakıp karga burunlu olanlardan hoşlanmam mesela diyip gülmüştüm ona olan öfkemden,herkeste gülmüştü çocuk bayağı bozulmuştu tabi aşkımızda başlamadan bitti :) Allah affetsin sonuçta onun elinde olan bişey değil bu :(

0|1
    0|0
  • hayır..geçmedim,geçenlere de illet olurum

sadece aşağılık kompleksi olan biri başkasını öyle aşağılar

çoğu insan o gibi kişi!ler yüzünden toplumsal hayattan kopuyor,üzücü.

1|1
    0|0
  • asla oyle bişy yapmam

0|1
    0|0
  • Küçükken geçerdik şimdi çok yakın değilsek dikkat ederim hiç birimiz kusursuz değiliz

0|1
    0|0
  • Ben dalga gecmedim de benimle dalga geçildi çok hem yüzüme karşı hem arkamdan benim alerjim var ve kumda gralarım var hep dalga geçtiler gerçekten çok kırıcı bir şey :/

0|1
    0|0
  • ayy en çok bundan nefret ederim. Allah yaratmışsa bize laf düşmez.

0|1
    0|0
  • Asla yapmam.

1|1
    0|0
  • Dalga gecmekten nefret ederim. Yanimda yapan olursa fena paralarim.

0|1
    0|0
  • Hayır asla geçmedim geçmemde.

0|1
    0|0
  • dalga geçmeyi sevmem belki gülerim ama benimle çok dalga geçen oldu

0|1
    0|0
  • Allah korusun asla yapmam

0|1
    0|0
  • okul hayatim basladigindan beri simdi bile cirkinligim yüzüme vurdu düsün nasil iskence dolu bir hayatim var . insanlar serefsiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Olmadı

Sadece köse bir arkadaşımla dalga geçiyodum oda kendiyle dalga geçebildiği için.

0|1
    0|0
  • kilo olmuştu ama haketmişti :D

0|1
    0|0
  • asla en aşağılık davranıştır

0|1
    0|0
  • 20li yaşlarda oldu ama yüzüne karşı değildi kilo, yüz hatları ve yaşlılarda Bide konuşma şekli ve mimikleri vardı.

0|1
    0|0
  • sadece samimi arkadaşlarıma dalga geçerim onlarda bnimle geçer bu yani :D

0|1
    0|0
  • yok dalga geçmem kimseyle ancak gıcık hareketleri varsa geçerim ama çok

0|1
    0|0
  • olmadı ama geçtiler benle

0|1
    0|0

• 1:77 cm,

110 kg

tipsiz bir adamım

dalga geçeni skerim

0|1
    0|0
  • Sinirlendiğim zaman küfürün arasına katar söylerim.misal ''koduğumun patlıcan burunlusu'' sinirlendirmediği sürece kimseye fiziksel özelliğiyle alakalı hakaret çıkmaz ağzımdan

0|1
    0|0
Yükleniyor...