Çalışan kadın mı, çalışmayan kadın mı?

Arkadaşlar aylık geliriniz evi geçindirecek kadar yeterli olsa dahi hanımlarınızın çalışmasını ister miydiniz? Yoksa çalışmasını istemez misiniz? Çalışan kadın mı yoksa ev hanımı mı?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• çalışmak yani bir şeyler üretmek tabiki çok güzel vede gurur verici bir şey.ama ekonomik şartların zorladığı bir mecburiyet ise bir bayan için kolay bir yaşam diyemiyeceğim.ev işi çocuk yetiştirme vs kolay değil. ben ev hanımıyım.şanslımıyım değilmiyim bilmiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sahsen ben universite mezunuyum, esimin maddi durumu yerinde olursa niye calisayim, disarda erkekler kadinlari kole olarak goruyor, dusunsene kadin guzelse ve gencse ise aliniyor, bilhassa is dunyasinda erkekler kendilerine gorsel ziyafet vermek istiyor, ayrica kadin her zaman daha az ucret aliyor... o yuzden evde olmak daha iyi

0|1
    0|0
  • çalışan tabi boşa mı okuyorum bu kadar stres çekiyorum ben

0|1
    0|0
  • Ben çalışmıyorum

Pardon evde çalışıyorum köle gibi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aga çalışacak kadın dediğin akşama kadar yorulacak..sora çuval gibi yatacak çenesi öyle kapanır ancak..

0|1
    2|0
  • Bu devirde çalışan kadın akıllı kadın derim bir insan ne kadar boş kalırsa o kadar boş fikir ve sapkınlıklara yönelir

1|1
    0|0
  • Calisan kadin. Ne kadar para olsa da insanin dunyaya bir katkisi olmasi lazim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...