Adam evli değil bekar nişan söz falan da yok adamda adam biliyor benim ondan hoşlandığımı ilk başlarda

gözlerimin içine falan bakıyordu çok göz göze geliyorduk derslerde sonra bir gün imza kağıdının arasına seni seviyorum diye yazıp koydum bunu da sınıftan kızlar bulmuş sevdiğim adama söylediler bende bu olaydan 5 gün sonra sevdiğim adama itiraf ettim gülümseyerek ben okumadım o kağıdı dedi ve hızlı adımlarla dersine gitti sonra o gün öğleden sonra bir başka sınıfa dersi vardı bende izin istedim dersinize girebilir miyim diye gülümsedi ve gel dedi sınıfa girince imza kağıdını çıkarttı en önce benim önüme koyarken o sınıftan olmadığım aklına geldi arkadaşa uzattı kağıdı ders anlatırken hep yanımda falan duruyordu sonra aramızda 1 insan mesafesi varken konuyu falan mırıldanıyordum içimden yanımdaki arkadaşımın duymasına imkan yokken dönüp efendim dedi bende söyledim konuyla alakalı bir şeyler konuyu anlatmaya devam ederken gözlerimin içine baktı ve kekeledi ki bu adam benim bu yazdığım Kocaman satırı okusa ya da ezberden söylese kekelemez o kadar diksiyonu düzgün biri ders çıkışında hocam sizden çok hoşlanıyorum ya dedim gülümsedi sağol dedi ve arkamı döndüm gidiyordum anlıyorum seni dedi gülümseyerek bende gülümsedim ve gittim. o hafta numarasını buldum bir kaç kere özelden aradım ve mesaj attım mesajıma hiç bir şekilde cevap vermedi.br kç gn snraki drstede gz göze gldiğimzde gzlerni kçrdı yanımdaki arkadaş soru srnca göz göze geldik uzun uzun baktı o zaman.bir yerden numarasını buldum mesaj attım 1 aya yakın bir süre ama bir gün bna sakın bir daha mesaj atma hocan olarak seni ilk ve son defa uyarıyorum dye mesaj attı.bn o mesajdan sonra 2 hafta boyunca hiç mesaj atmadım cuma gnkü derstede çok sıcak oldu camı açın dedi tam kalktım açmaya sen açma üşütür hasta olursun dedi ve o gün ne zaman bna baksa yüzünde gülümse oldu dün nazım hkmetn tarih ile ilgli br şiirni okudu benim ona attğm ilk şiirde nazım hkmetndi ve bayağı nazım hikmetide övdü geçen akşm mesaj attım tek Bir şey sormk istiyorum şansım olup olmadığını çnkü bu bndki hvs dgl bnu çk iyi blym gçn zmn bna bnu çk iyi anlttı bu mesajdn snrda numrnı slyrm ii akşmlar dye hç brşekilde cevap atmadı cuma gnkü derstede beklyrdum kızsın bağırsın laf soksun dye ama aksine sıcak davrndı yne imza kağıdını en önce benim önüme koydu bayanlara öncelik diyerek birşey sölediğimde ya da sorduğmda gülerek cevap verdi.yılbaşı diye buna hediye aldım ama asla kabul edemem dedi derstede ben surat astıkça o bna bakıp gülümsedi bir ara klimayı kapatmak için zıpladı bnde onu izliyordum bna dönüp gülümsedi boyum yetişmedi deyip gülümsedi sonrada konuşmadğım halde bna bakıp sus dedi.bnde 2 tne resmi vrdı deftermn arasnda bnde dosyasına koydum o resimleri görsün diye. o hafta beni yanına çağırdı ve ve br daha mesaj atmamı peşnde dolaşmamı söyledi.tamam dedm bndecuma bn tlfnda knşyrdm oda merdvneden çkyrdu sırtı bana dönktü brneden bahsedyrdm o bna aşıktı br zamanlar dedm dönp br baktı ama kıskanç br adam bakışı attı Arkdş ble dedi kıskandı snn ki dye .drste ksada olsa yanma geldi sözlü yaptı hep bn elimi kaldırdım.

Güncellemeler:
hep bn elimi kaldırdım sorulara br kaç soruya kaldırdı sonra hç kaldırmadı bni ama şok oldu benim o kdr çalştğmı sanmyrdu konu anlatımlı kağıt vardı hocam konuları buldm uzun zaman sonra ilk defa merhaba diye Selam verdi ben de Günaydın hocam dedim ki ilk defa o konuştu öğlen cafeye gryrdm yanımda da kız arkdşm var maksat onu görmek bahane içecek brşeyler almak bzi gördü sıırtıyor ama ama öyle böle değil yanında da bayan hoca vardı (evli kadın kıskanck drum yok ) o ble döndü baktı kme bkyr gbi
akşm üzeride arkadaşlarla oturuyoruz bankta 2 kız 2 oğlan bu oğlanlara br baktı görsen oğlan onun mslesini bilmemesine rağmen bu neden böyle baktı ya dedi bnde anlatım arkdşlarla görüncede önümzden geçti diğer tarafa gtti yolu uzattı brde ayak sürye sürüye gtti çocuğa da trs ters bakıyor öbür yoldn dönp gelckti cesaret edmdi pzrteside gnaydın ddğmde gülmsdi gözlrnn içi glmsdi geçen hafta Perşembe akşamda bu mesajı attım cevap vrmedi yne cuma gnü çıktım krşısna knşblrmyz hocam dedim sdece yoo ddi
Bugun yne denk geldk arkadas ıle merdıvenlerden cıkıyorduk arkamızdaymıs ben arkadasa br senedr hytmda kımse yok bılıyorsun dedım o sırada oda sınırlı sınırlı soylenıyormus duymadım bn arkadas duymus hay senın gıbısınden br kelıme soledı sdce onu duydum ddı arkds anlayamdm neden bole yaptı
ertesi hafta sabah denk geldik yanmdan geçti bina ya girdi döndü baktı ama yanımdan geçerken ben telefon ile knşyrdm sanki dinledi gibi yanımda duraklayp geçti öğlende önümden geçti şimdi ben çaktırmadan bakıyorum o da ben den yana bakıyor ama bir yere bakiyor bir bana gitti cafe den şu aldı ilerimizde durdu şu içiyor şu bahane ama bizim de oturduğumuz yer görünüyor şu içtiği yerden o derse giderken denk geldik yine suratıma bakarak şarkı söylüyordu akşam üzeride yanımızan geçerken uzun baktı.
perşembe yanımızdan geçti yandan yandan baktı sonra ben derse yakın yukarı çıktım yanımda Kardeşim vardı baktı bana gülümsedi Kardeşimn omzuna sevmek için vurmuş daha sonra ben kardeşime bakmak için merdivenlere doğru döndüm o da iniyormus bana doğru bakıyordu kaçamak bir şekilde gülümsedi tekrar denk geldik bakmış Kardeşim diyor ki sana bakarken gözlerinin içi gülüyor diye cafe de denk geldik arkamdan bakmış Kardeşim dedi ki önce sakalı ile oynuyor sonra da saçı ile oynuyor sana bakarken
kivirta kivirta yürüyorum diye sert sert bakmış bu adam normalde zaten sert ve somurtan biridir herkese gülmez brde saçı ve sakalı ile ancak sıkıntılı yda düşünceli iken oynar brde utandığında bgnde ınavda gözetmendi kıyamam ya sınav kağıtlarını dağıtıyor bzm oraya geldi karştırdı eli ayağına dolaştı oyalandı falan bayağı göz göze geldk bizim sınıfa grnce bni gördüğüne hç şaşırmadı neden acaba sınav oldğmz hocada kankası :) normalde tesadüfen denk geldiğimzde şaşırırdı bütte öyle olmuştu
ve bu adam benm nerde tatil yaptığımı biliyor benm tatil yaptığım yere gelmiş. kardeşim ile denk gelmişler gülümsemiş kardeşime kafası ile selam vermiş. o kadar güzel br yerde değil yani bodrum çeşme gbi br yerde değil burası sadece emekli kesimin takıldğı albenisi olmayan bir yer. önce burası ardından kıbrısa gitmiş. kıbrıs gibi yerleri severken neden burası diye düşünüyorum
artık bizim yerleşkede dersi yok diğer bölümler ile ilgilide bulamıyorum ders programını göremeyeceğim eskiden benim değildi ama görebiliyordum şimdi hem benim değil hemde uzağımda :(
görevlendirme ile yurt dışına yollamışlar 1 sene yok artık sevdiğim adam
Kendisi 1 yıl görevli olarak yurt dışına gitti bende bekleyeceğim bu mesajı attım ona.''Sen şimdi gittin ya bir şehir değil aslında araya giren bir kaç ülke belki de. geçen zaman herşeyi değiştirecek seni beni belkide bir çok şeyi. ama bende ki değişmeyen tek şey duyduğum sevgi olacak. geçen zaman bir gram eksiltmediği gibi geçecek olan zaman da yine azaltmayacak sevgimi. bir başka ülkede kilometrelerce uzaktada olsan azalmayacak sevgim, özlemim ve unutulmayacak sana duyduğum aşk..''
adamdan vazgeçtim ve hiç bir şekilde kendisi ile iletişim kurmadım. ama kendileri geçen hafta beni twitterda takip etmeye başlamş hatta yabancı br link atmış açılmadı link bnde mesaj attım açılmıyor bu lnk diye cevap vermedi. geçen gnde uzun zaman önce faceden eklemştm kabul etmemiş istek duruyordu iptal etmek için girdiğimde engellediğini gördüm. ama twitterda halen karşılıklı takipçiyiz neyin kafasını yaşıyor acaba bu adam ya da ne yapmaya çalışıyor?
deli gibi seviyorum onu

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar; aşık olana dek en iyi psikiyatristirler. Aşık olduktan sonra en iyi hasta olurlar

1|0
    0|0
    • :)

• SKYPE,Facebook tan da ilrtişim kurabilirsiniz, ama yaş farkı önemli, tahmin ediyorum ki, 20-21 yaşlarındasınız ben de olsam hocanız, durup düşünürüm etkilenmiş olsam bile sanırım duygularımı bastırırdım.Ha hocanızın yaşı ile aranızda 10 yaş civarı fark varsa olabilir tabi ama, olayı dışarıda bir mekanda halletmelisiniz bence kesinlikle okul ortamına girmemeli yani bu olay gerçekleşse bile öğrenci arkadaşlarınız bilmemeli(çok samimi olduğunuz sırdaşınız hariç).

• skype ve facebook kullanmyr. tek telefon numarası vr. br kaç arkdşmdan başkasıda blmyr zaten. unutuldu gtti

Erkekler Ne Diyor 17

• ohooo paranoyak hasta olmuşun sen

1|0
    1|0
  • Aradan çık Hustın aradan çık... Bacım öncelikle adam seninle ilgilenmediğini beyan etmiş. 2. olarak hoca olması aynı okulda olmanız ilgilense bile etik dışı bence. 3. olarak bu bence platonik bir şey koyver gitsin unutursun!

0|0
    1|0
  • ya hacı şunu bir özetle de anlatıver kimse okumaz şimdi bunu ya da mesela sesini kaydet olayı anlat internete koy orda arkaplandan falan dinleyelim böyle olmaz bu

0|0
    1|0
  • harbiden ya şunu kısa olarak bize anlatsan mümkünse en kısa sı o zaman belki bizimde düşüncelerimizi almak istersin zaten senin yazdığın yazıyı okusak ünv bitiridik

0|0
    1|0
  • Okudum, Sanırım aşıksın (=

0|0
    1|0
  • kusura bakmada okumaya üşendim açıkcası.

0|0
    1|0
  • bu kadar yazıyı okuyacak olsaydım okulu bırakmazdım inşallah okuyacak birini bulursun

0|0
    1|0
  • destan yasmış qaste basmışınız panpa onu okusak çozuk 1 yaşına qirer :))))

0|0
    1|1
  • Biraz değil de, bayağa uzunmuş. :) Sen bunun özetinin özetini çıkar da, ona göre yorum yapalım. :)

0|0
    1|0
  • o kadar vaktim olduğunda okurum :)

0|0
    1|0
  • Oha bu okunurmu bee , ahahahaha kimse okumaz bunu kimse

0|0
    1|0
  • sen olayı video olarak yuotebe yükle biz oradan izleyelim ona göre yorum yapalım olur mu

0|0
    1|0
  • senin ve hocanın yaşı kaç

0|0
    0|0
    • ben 20 o 32

• ne bileyim seni uyarmış olmasına rağmen senin ona karşı yaptıkların

• sevyrm ki vazgeçmedim

• sonuna kadar okudum:) ama ne sormak istediğin şey tam olarak ne? o zaman yorum yapabilirim.

0|0
    0|0
    • adamın davranışları hakkında ne düşünüyorsun boş mu değil mi ?

• işte diyorum ya senin anlattılarından yola çıkarak öyle düşündüm. ha belkide yanılmışımdır. en iyi tanıyan sensin. :)

• off kafayı yedircek bu adam bna :) şuan düşünüyorum nasıl br mesaj atsamda hoca olduğu bahanesini unutup cevap verse

• Önce sen nasıl 7-8 tane güncelleme yaptığını söyler misin?

0|0
    0|0
  • Bir şans daha vermeni bekliyor olabilir. Yazını sıkılmadan okudum.

0|0
    0|0
    • teşekür ederim şans derken ?

• Aynen. Pes etmemelisin.

• ekimde 1 yıl olacak ki zaten pes etmek için sevmedim ki bn

• Hepsini okudum ama merak ettiğimden. Yorum yapmıyacağım.

0|0
    0|0
    • neden

• hayr

• Hepimiz hayır dedik. Taptığım kızı 8 yıl sonra unuttum. Neyse sen hayır demeye devam et.

Kızlar Ne Diyor 7

• Üşenirim ben onu okumaya korktum kapattım sayfayı :D:D

0|0
    1|0
  • Boyle seyler olur genellikle. Zaten orda da "anliyorum" deyip gulumsemis. Yani ogrencilerin hocalarina asik oldugu cok gorulmustur. O da alisiktir kesin. Yani olmayacak gibime geliyor.

1|0
    1|0
  • He iyi bizde bunu okuruz

0|0
    1|0
  • güzel yazmışsın

1|0
    0|0
  • uzun baya ama sıkılmadan merakla okudum hayırlısı ama bence seni seviyo bu adam bırakma bence peşini

1|0
    0|0
    • bırakmayacağım zaten çnkü sevyrm bnde

• Bu iş olmaz...

1|0
    0|0
    • neden

• Çünkü beyfendinin her hareketini kendinize yoruyorsunuz... Şartlanmışsınız tam olarak bu yüzden olmaz...

• yoo şartlandırmadım yazdıklarım olan şeyler

• hepsini okudum veeee yuh kızım bu ne ya bu adam yanık gbi sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...