Bir erkek sevgilisine neden karımsın karıcıgım der siz ne düsünüyorsunuz

siz böyle bir söz kullanırmısınız fikriniz nedir karsınızdakine karsı

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Parmağına yüzük takmadan o sadece elalemdir.Sözleri boş laftan ibaret , kim bilir o zihninin içinde ne sinsi planlar yatıyordur.

1|0
    0|0
    • bir yıldır birlikteyiz

• Kesinlikle yok , karımsın diyen adam her fırsatta lafı dolandırıp evliliğe getirir, yukarıdaki o masum öpüçükleri okuyunca bilmiyorum ama bu kişi lafı evliliğe getirdigini hiç sanmıyorum tabi bu benim görüşüm kimi insan bunu normal kimi insan anormal görür.

• tsklerr

Erkekler Ne Diyor 8

• bol keseden sallaması kolayda ondan..öyle dedimi daha çok güven veriyo istediklerine daha kolay ulaşacak onun peşinde..

0|0
    0|0
  • Her erkek bir değildir. Evet kimisi cinsel yollardan yakın olup kandırmak için söyler bunu ama herkes öyle değildir. Kimi insan da yürekten söyler. Şöyle bir kaç yorumlara baktım da, bazıları sanki kendini anlatıyor gibi cevap vermiş, tebrik ediyorum. İnsanlar iyi düşünerekte söylemiş olsa bu sözü, eminim sizin fesat düşünceleriniz tükenmeyecek. Adam olan erkek sahiplenir. Ne gerekiyorsa yapar. Bu sözü söyleyerek daha cok güven, daha çok sevgisi oldugunu belli eder ve emin olun ki bunun sonucunda bir amaç yoktur. Lütfen herkes kendini tanımlamasın. İnsanoğlunun içini KİMSE bilemez.

0|0
    0|0
  • sahiplenmiş.

2|0
    0|0
  • saçmalık. insan sevgilisine karıcım dememeli.

ha karı koca hayatı yaşıyorlarsa o başka

0|0
    0|0
    • cinsel iliski yasanmadı ufak tefek masumca öpucüklerden baska

• çok saçma

millet yanlış anlar valla

hele baban duysa oyar

canım tatlım falan demek varken karıcım dermi insan karısı olmayan kişiye, kıroca

• :)

• Karımsın diyeceğine evlensin ya.

0|0
    0|0
  • Hanzoluk bence tek kelimeyle..

0|0
    0|0
  • Ya salaktır.Ya da sana mavi boncuk dağıtıyordur.

0|0
    1|0
    • sen sevdigine söylemezmisin samimiysen

• Bilemiyorum gizli.Bilemiyorum.Ortada öyle şeyler var ki.Ben bile nasıl yaşadığıma hayret ediyorum.

• :(

• Hosuna gidecegini dusundugu icindir.

1|0
    0|0
    • kendisi beni mutlu etmek icinmi söyleyecek

• Bilmem, olur herhal. Amaaan nelerle ugrasiyorsun ya.

• ugrasmıyoru merak ettim can sıkıntısı bir sorayım dedim

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni sahiplenmiş demektir. Yada öyle laflarla kandırıp başka düşünceler peşindedir. Dikkat etmelisin

0|0
    0|0
    • uzun zamandır birlikteyiz

• onu söyleyemem cunki o sözü bana söylerken konusamıyor bile dili diline dolasıyor bende söylersem bayılmasın

• öyle diyeceğine ilk önce evlenmeyi düşünmeli bence.

0|0
    0|0
  • tatlı bnce

0|0
    0|0
  • çok erkek var öyle karıcım falan diyen ya da bana denk geldiler

0|0
    0|0
    • sevgisindenmi söyler yoksa yesillikmi olsun diyor

Yükleniyor...