Çok gülen kızları erkekler beğenir mi?

arkadaslar ben gulen bı ınsanım guler yuzluyum yanıı sınırlenınce surat asmasını cok ıyı bılırım ama genelde herseye gulerım bırı bsy der gulerım ona gulerım buna gulerım bırının dedıgını anlamazsam cevap olarak gulerım yanı cogunlukla hep guler yuzluyum gulmeden konusamam falan ama genellıkle yanı her zaman bole degılım sevgılım bana hep sey derdı arkadaslarımda kafayı yedı hepsı senın gıbı guluyo fılan bıran rahatsız oldum dedm acaba gercekten cok mu guluyoum gulmede derken ole kahkaha atmam ama hep gulen bı ses tonum var bırazda utangaclıgımdan cekıngenlıgımden kaynaklanıyo sızce bu durum hakkında ne dusunuodur kendısı de guler yuzlu bı ınsan ama yerı geldıgınde de bayagı cıddılesıyo ben yıne guluyorum :D bıde hayat felsefemden kaynaklıı cevreme baktıgımda o kdr gulunucek durum var kı aglanacak hale gulersn derler ya o tarz ıste en son senın o gulen halın duruyoo mu ben onu sevıyorum o kalsın falan dıyoduu sız bole ınsanlar hakkında ne dusunuyosunuz

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Bana birisini hatırlattın seni sevdim.

0|0
    0|0
    • sence nasıl bole bırı olmak

• :)) umarım yanlıs bırını hatırlatmamımısımdır

• Yok, çok sevdiğim birisi. Hep gül sen de.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen sevgilin gibi maalesef.Ama o gülmeden sonra gelen kazıkta sağlam oluyor.

0|0
    0|0
    • bak o konuda haklısın yanı sana guler yuz gosterır ama ıs bı sekılde cıddıye bındıgı an

• aşırı gülmek karşı tarafta güvensizlik duygusu oluşturur.bu benim görüşüm

0|0
    0|0
    • nasıl yanı gulmekle guvensızlıgı bagdastıramadm

• bnde onu kastedıyorum zaten bazı kızlar var hıc gulmuyolar cok cıddıler ama ben benım cevremdekı arkadaslarım ole degıl yanı onlarda cok guler yuzlu bazen dıyorum ben mı fazla guluyorum ama bole suratına bakınca bos bos bakıcagına bos bos gulmek daha anlamlı

• bence motor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanında büyük sıkıntılar mı yaşadında sonradan hayatı takmamaya gülüp geçmeye başladın m.ettim şuan.

0|0
    0|0
    • :)) aslında dogru bı tespıt gecmıste de guler yuzluydum ama uc sene once kardesımı kaybettım belkı onun bı etkenı vadır dıe dusunuyorum yalnız hayatta o sekılde bakmam bununla ılgılı degıl ben neler gordum cınsnden degıl sadece bazı olaylar gercekten kmk gelıyo nedense daha 18 yasındayım

• zaten yaşından dolayı hayatı pek ciddiye almadığını düşünüyorum :) bende 19 yaşındayım boşver be amaaan :) bu yaşta gülmezsen ne zaman güleceksin. sen gülmeye devam et bırak bu kız niye gülüyor diye merak etsinler :)

• 0|0
    0|0
    • :D komıkmıss ama kasttetgıın sekılde gulmuyorum benımkıı kucuk gulmeler dıyelım

• benim neşe kaynağım hayata daha mutlu ve umursamaz bakabilmemi sağlayan insanlar :)

0|0
    0|0
    • :)) ama mesela gerektıgınde cok da bunalıma gıren her seyı takan bı ınsanım ama o zaman bıle cıddı olamıyotum ya :D

• :D ıste banada o olay komık gelıyoo ne gelırse gelsın tabıkıı cok kotu durumlar var onlar ıstısnaa ama mesela su ogrencılerın durumlarıı evdekıı durumlar kavgalar ınsanların yasam tarzlarıı yaptıkları seyler bence gulunucek seyler en acıı olay sevdıgın bırını kaybetmen buda zaten ııce olgunlastırıyo :D

• gülmen mutsuz olmadığını göstermez sadece daha fazla sorumluluk aldığını gösterir :) herkes en kolayına kaçar ağlar somurtur sinirlenir bağırır çağırır fakat gülümseyenler dediğimiz o grup favorim onlar gibi olmayı çok isterdim :)

Yükleniyor...