Hey kızlar ! Yolda gidiyosunuz, yanınıza birisi geldi . .

Yolda gidiyosunuz ve yanınıza sizinle tanışmak isteyen biri geldi, sizce bu kişi aşağıdakilerden hangisini dese, o kişiye olumlu yaklaşırsınız.

ANKET.

Anket seçeneklerinde aradığınız cümleyi bulamadıysanız lütfen yorum yazınız, kız-erkek ilişkilerinin daha sıcak ve olumlu geçmesi için, lütfen dalgaya almayalım.

• Merhaba, tanışabilir miyiz ?
    14% (1)60% (3)33% (4)Oy Ver
  • Çok güzelsiniz, tanışabilir miyiz ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sizinle tanışmak için bir bahane bulmam gerekli mi ?
    71% (5)40% (2)58% (7)Oy Ver
  • Günlerdir seni takip ediyorum ve düşünüyorum, ve düşünceme ortak olmak ister misin ?
    15% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Benimle bir elmanın yarısı olmak ister misin ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet kızlar, yanınıza gelen bir erkek sizinle tanışmak için nasıl bir yol izlemeli, ne demeli, ne dememeli, bu konuda tecrübesi olan kızlar bu kadar mı yani :S

0|0
10|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar, karşılarına hiç beklemedikleri bir anda çıkacak beyaz atlı prenslerini beklediklerini söyleseler de söyledikleriyle kalıyorlar bence.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle katılıyorum . ;)

Kızlar Ne Diyor 10

• merhaba ben ... seni rahatsız etmek istemiyorum k.bakma .. seninle tanışmayı çok istiyorum bu yüzden bir merhaba demek istedim gibi bir giriş yaparsan hem kızı ilk başta rahatsız etmemiş olursun kız seni dikkatli bir şeki,lde ne dicek diye dinler sonrasındada tanışma teklifiini kabul ediyosa kendi ismini falan söyler yani kızı kaçırcak derecede bir konuşma olmaz bnce en iyisi bu şekilde olur

0|0
    0|0
    • Tamam ama neden kusura bakma diyor ki erkek ? Kusura bakacak ne var, gayet insancıl birşey yapmak istediği şey ; sadece tanışmak. Hem nasıl siz kızlar tanımadığınız bir erkek ile ilişki konusunda utangaçsanız biz erkeklerde öyleyiz, o kadar uzun bir cümle kurmak kolay mı sanıyosun, gel birde bize sor :)

• ikiismim var ama bana nur diyolar ikinci ismimi kullanıyorlar .. ismimde deniz falan yok :)

• Mm anladım, bu arada ekledm seni karizmaa66 benim :)

• Normalde tanımadığım biriyle muhabbete girmem, hele tanışabilir miyiz ayakları falan asla sempatik bulmadığım yaklaşımlardır. Ancak bir keresinde temiz yüzlü bir çocuk oturduğum masaya geldi ve psikoloji bölümü öğrencisiyim, bir proje ödevimiz var deyip çıkarıp öğrenci kartını gösterdi. Ben de garibana acıyıp sorularını cevapladım,üstüne üstlük iletişim bilgilerimi verdim. Sonrasında teşekkür etti ve masadan ayrıldı. Akşam bir telefon geldi, arayan oydu, meğerse bunu sırf tanışmak için yapmış, psikoloji bölümü öğrencisi falan da değilmiş. Velhasıl böyle tanışmış olduk işte :D

0|0
    0|0
    • Peki şuan ki o cocukla olan muhabbetiniz ne durumda veya samimiyetlik dereceniz ?

• Ya sen beni niye baz alıyorsun, verdiğim tüyolara odaklansana :)

• Ama ben seninle tanışmak istiyorum ://

E şakadamı yapmayah ? :D

Başka nasıl yaklaşabilir bir erkek sana yeni tüyolarda istiyorum :)

• Hiçbirisi.

-Affedersiniz filanca yere nereden gidiliyor? (smiley)

-Bilmiyorum ben de yabancıyım (smiley yok)

Herkes kendi yoluna doğru gider.

0|0
    0|0
    • E tanışma tam olarak nerede gerçekleşiyo peki devamını yarın mı yazacaksın ? :S :D

• Ajhsahjhsd yok artık

• E örnek ver diyorum vermiyosun napiim :D

• Hiçbir şekilde yanıma yaklaşıp tanışmak isteyen biriyle bişey yaşamam.

4 yıl önce gelmişti başıma sabahtan beri birçok yerde karşılaştık sizce bu tesadüf mü yoksa kader mi Allah yolumuzu kesiştirmiş olabilir mi tanışmamız için dedi ? hayır sadece dolaştığımız yer küçük ve karşılaşmış olmamız normal dedim gülümsedim ve ordan ayrıldım :)

0|0
    0|0
    • Ve bunun için şimdiye kadar hiçbir pişmanlık yaşamadın, " acaba tanışmalı mıydım?" diye bir karamsarlığa düşmedin mi?

• Ahahahhaa manyaksın :) rica ederim :)

• Hangimiz akıllıyız ki şu ülkede :D

• bu şıklardan hangisini söylerse söylesin kaçarım.. Yalnız c şıkkını biraz sempatik biraz esprili bir dille söylerse bir de tipi düzgünse şansı olabilir :D

0|0
    0|0
  • yürüyelim mi azıcık dese "iyi hadi yürüyelim azıcık" derim

0|0
    0|0
    • Nasıl yani, tanımadığın birisi sana "yürüyelim mi " diye soracak sende yürüyelim diyeceksin :S

Peki o bu soruyu sorarken siz uçuyomuydunuz da soruyu sorunca yürüyesiniz geldi :S :S :D :D

Gerçekten böyle mi düşünüyosun ?

• asdfghjkhgfdsa

gaza geldin azizim :D :D

• Yürüyelim mi canm biraz :D ASD:AS Dad

• D ve E berbattt kacarim. C en iyesi

0|0
    0|0
    • Peki öyle diyen bir erkeğe, ne diye cevap verirsin ?

• Hangi sapık yolda gördüğü kıza asılır?

0|0
    0|0
    • Sapık dediğin yol falan dinlemez, heryerde asılır :D

Benim kastım sapık karakterli insanlar değil, çocuk yolda seni görmüş tanışmak istemiş, o çocuktan sana nasıl yaklaşmasını, sana ne demesini istersin veya beklersin ?

• Ahh ahh tamam ablacım haklısın kusura bakma.

• hiçbiri, yolda bulduğunu yolda kaybedersin ;)

0|0
    0|0
    • Senin mantığınla düşünürsek ; ölene dek sürecek bir ilişki için mezarlıklarda gezmemiz gerekecek ;)

• erkekler ağlamaz cevabına yazdım, salya sümük her yer diyorum, hemcinslerinin sorularına bakmıyormusun dedim

• Hea anladım, yok ben genelde soru yazıyorum, kendi sorularıma bakıyorum :D

• Sizinle tanışmak için bir bahane bulmam gerekli mi ?

0|0
    0|0
    • Sana bunu diyen erkeğe ne cevap verirsin peki ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim Türk kızlarına böyle şeyler gelmiyor malesef, belli başlı elit yerler dışında. %90'ı nefes alana yazan erkekleri de arz talep oranına dahil ettiği için tipine, eğitim durumuna ve standartlarına bakmadan değerini yüksek zannediyor.

Hey gidi Hırvatistan, o dünya güzeli eğitimli zarif kızlar, sana öyle içten ve samimi yaklaşıyor ki ben ne şanslıyım diyorsun. Türk erkeklerine yazık oluyor kısacası, gidin kurtarın kendinizi siz de :)

0|0
    0|0
    • Hırvatistanda mı yaşıyorsun sen ?

• İzmir yine fena değil bence. İstanbul'da Eyüp'te, Bağcılar'da, Esenler'de oturup havalarda gezen kızlar var. İzmir'e 3-4 kere gittim, İstanbul'a göre çok daha iyi bence kızları.

• Kızları iyide, ben hırvatistandaki kızları daha çok sevmeye başladım şimdi :/ :D

Yükleniyor...