Akhisarspor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam oldu. Sizce başarılı olabilir mi?

Trabzonspor'dan ayrılan Özer Hurmacı ile de 3 yıllık sözleşme imzalandı.

0|1
33

En İyi Erkek Görüşü

• Başarılı olur kesinlikle ilk 6 ya da girebilir. Eğerki takımı bozmadılarsa.

1|0
    0|0
    • 3ay

teşekkür edeerim @buketburcu

• 3ay

Çekişmeli bir lig olacak. Geçen sene olduğu gibi Torku Konyaspor'la, Osmanlispor güzel bir performans sergilerler😊Fenerbahçe'nin ligde şampiyonluk şansı yok gibi ama sürpriz de olabilir.

• 3ay

Fenerbhçe ile ilgili dediğini doğru buluyorum bak 😊 yanlız öbürlerinde münakaşa yapacağız biraz ben tam tersini düşünüyorum osmanlı konya beşiktaş fenerbahce hepsinin avrupa maçları var bunlar nerden baksan 2 ayı buluyor grup bitene kadar haftaada çift maçı hiç biri kaldıramaz 😊 çekişme konusuna gelirsekde ben bu takımların puan kaybedeceğini düşüniyprum Galatasaray bu fırsatları değerlendirirse en az 10 puan farkla şampiyon olacağını düşünüyorum benim görüşüm tabi bu 😊

Erkekler Ne Diyor 32

• Olabilir çünkü Ertuğrul Bursada büyük işler yaptı.. Tabi bu işler sadece antrönöre bağlı değil.. Kulüp yönetiminde ki futbol şubesi sorumlusu da büyük önem taşıyor..1984 de GS ya Derwall gelip iyi bir alt yapı kurdu ve Terim onun mirasını yedi.. Hani kullanıcısı yüzünden 10 bin km de işi biten arabada var 500 bin km yi sorunsuz deviren de..

1|0
    0|0
  • Fetocu cihat hakkında en geç bir hafta, on gün içerisinde fetö yüzünden önce gözaltı sonra tutuklama kararı bekliyorum. O varken gs ile oynadıkları maçlarda sahadan sıkılmıyordu takim

Adam gibi adam Ertuğrul un gelmesine sevindim

1|0
    0|0
  • akhisar boş bir takım değil cihat hoca için üzüldüm ama ertuğrul hocanın da gelmesine sevinmedim değil artık fırsat buldukça manisadan çıkar izleriz.

1|0
    0|0
  • Akhisar fena takım değil hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • Tabiki çok sevdiğim bir teknik adam yolu açık olsun umarım

1|1
    0|0
  • olamaz

1|0
    0|0
  • ertugrul iyidir. ama cihat hoca da. cok iyiydi. onun kovulmasina sasirdim gerci. hocaligindan degil feto ya yakinmis o yusden kovulmus. oynattigi futbol iyiydi yoksa

1|0
    0|0
  • Cihat arslan gibi guler yuzlu bir hocayi nasil gonderirler anlamadim adam cokda iyi isler yapmisti anlamak zor.. ama ertugrul hocayada guven var bnce olur

1|0
    0|0
  • kadro yapısı fena değil bir düzen ve takım olgusu var ileride ise ligin en iyi forveti var bence belki ismi o kadar şaşalı değil ama adam top tutuyor şut çekiyor hava topu alıyor araya kaçıyor rodeeee bir numara :D

1|0
    0|0
  • yok yok

1|0
    0|0
  • Akhisar son yıllarda lige yükselen en başarılı takım. Umarım kendilerini avrupada da seyrederiz :)

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun ne diyelim

1|0
    0|0
  • Başarılar.
    Ben ertuğrulun hocalığını beğenmiyorum. korkak silik oynatıyor

1|0
    0|0
  • Sevmek değilde sevilmek lükstür.

1|0
    0|0
  • olur olur

1|0
    0|0
  • Özeri iyi kakaladık..

1|0
    0|0
  • Cihat arslanı neden kovmuştu bunlar

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • Cihat Arslan'a ne oldu? Ertuğrul Sağlam başarılı olabilir ama Cihat Arslan o takım'ı iyi tanıyordu.

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun bende akisarsporluyum :)

1|0
    0|0
  • olamaz

1|0
    0|0
  • Akhisar ligin en mantıklı transfer yapan takımı çok iyi yönetiliyor

1|0
    0|0
  • a ki go lar eeeeeeeee

1|0
    0|0
  • İyi oldu ertuğrul hocayı görek artık çok dinlendi

1|0
    0|0
  • Olur bence

1|0
    0|0
  • Cihat arslan a üzüldüm ama ertuğrul sağlam da sağlam adam yani. Hayırlı olsun Akhisarspor'umuza

1|0
    0|0
  • 30 erkek görüşü!! Hiç kız yok :) Meslek lisesine dönmüş post :)

1|0
    0|0
  • Ertuğrul sağlamında gezmediği takım kalmadı :)

1|0
    0|0
  • E. S'ı içeri alırlar diye bekliyordum ben halbuki.

0|0
    0|0
  • Forza Manisaspor ! akgayin ya !

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...