Kuzenime laf anlatamiyorum?

Benim enistem yaklasik 5 ay once vefat etti teyzem iki cocuga bakmaya calisiyor ve bir kuzenim kucuk oldugu icinde calisamiyor, diger kuzenimse altyapida futbol oynuyor ve bunun yaninda fitness yapiyor ama kafayi protein tozuna takmis illa kullanicam diyor ama kalbinde ciddi bir ufurum problemi var ayrica o olmasa bile teyzemin su durumda ona para yetistirebilecek bir durumu yok teyzemi dinlemedigi icinde teyzem benden yardim istedi fakat ne desem nuh diyor peygamber demiyor bir turlu laf anlatamiyorum ve surekli tartisiyoruz hem maddi hem sagliki acidan hemde buyuyen kas kutlesinin futbol oynamasini etkileyeceginden onu kullanmamasi gerektigini anlatamiyorum arkadaslarindan bir seyler duyup duyup bilincsizce bana geliyor ve suanda takviyesizde vucudu gayet guzel sizce bu fikirden onu nasil vazgecirebilirim onu suanki vucudunun gayet iyi olduguna nasil ikna edebilirim yardimci olursaniz cok sevinirim

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Seninle aynı fikirde olan bir doktor tanıdığınızdan destek al. O doktorla birlikte bunları kuzenine anlat. Karşısında tıp okumuş bir doktor gördüğünde fikirleri değişebilir

0|0
    0|0
  • anlamaya devam

0|0
    0|0
    • 3ay

Şu an ben anlayamadim ama ne demek istedigini

• Laf anlatmaya çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.