HERŞEY DIŞ GÜZELLİK Mİ SİZİN İÇİN ?

evet soru gayet açık ve net. herşey dış güzellik mi sizin için ? hadi yorumlarınızı alalım :)

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kabı ve reklamı iyi olmayan bir şeye malesef kimse tenezül etmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Herşey değil elbette ama önemli birşey.

1|0
    0|0
  • Değerlerim: Sohbeti, tatlı gülüşü, ses tonu, gözümde herkesten farklı oluşu... Bunlar birleşince gönlüm seviveriyor. O zaman güzel geliyor gözüme. Ne bedeni batıyor gözüme, ne de yüzü.

0|0
    0|0
  • Güzellik geçici ve ömrümde alkol dışında geçici güzelliklere karşı özel bir yer yok.

0|1
    1|0
  • tabıkı değil cok guzel olur ama anlasamaz insan

0|0
    0|0
  • ilk bakışta üzgünüm ama evet..

0|0
    0|0
  • evet link şahsen bu kızın dışı kötü olsun zeka gerisi olsun öpmeye kıyamam izlemek bile aşk

0|0
    0|0
  • yok değil.

0|0
    0|0
  • İnsanlarin dis guzelligiyse sorumuz . Askine dis guzellik en sondadir . 2 3 yil once guzel olmayanla arkadas bile olmazdim. Yanlisligini buyudukce gorebiliyosun

0|0
    0|0
  • İç güzellik önemli ama dışı da biraz güzel olsun ki içini tanıyalım..

0|0
    0|0
  • eskıden evet sımdı hayır

0|0
    0|0
  • star wars severse benim için dış güzellik önemi kalkıyor

0|0
    0|0
  • güzellikten önbemli şeyler var tabiii mesela anlaşabilmek.

0|0
    0|0
  • tabikide değil. bir bütün olmalı. dışı güzel ferrari tofaş motorlu olabilir. ya da ferrari motorlu birisi tofaş görünümlü olabilir.

0|0
    0|0
  • Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter.ben karakter ve kişiliğe bakarım.yaşlanınca güzellik değil karakter kalır

0|0
    0|0
  • İşin özü bence,erkek sadece seks istiyorsa amiyane tabirle giderli olmasını,uzun birliktelik istiyorsa karakterli olmasını ister erkek.E karakterin yanında da eli yüzü düzgün olsun ister elbet.Amaç sadece cinsellikse mühim olan sadece dış güzelliktir

0|0
    0|0
  • soru yeterince açık ve net gelmedi.

0|0
    0|0
  • kesinlikle değildir önemli olan sevebilmek hoşlanmak anlaşabilmektir

0|0
    0|0
  • Herşey dış güzellik değil tabikide ama dış güzellikte olması gerekir...

0|0
    0|0
  • yanına yakışmalı yani.

0|0
    0|0
  • Bıyığı olmasında.

0|0
    0|0
  • ikiside önemli hemde çok ;)

0|0
    0|0
  • güzellik dışında namuslu kız olmasınıda isterim ama güzellik olmadan bir kıza bakmam

0|0
    0|0
  • kesinlik hayır...

0|0
    0|0
  • dış güzellik geçici önemli olan huy kişilik

0|0
    0|0
  • ilk etapta öyle, sonra zamanla gözünde çirkinleşiyor insan :D kimisi de güzelleşiyor gitgide

0|0
    0|0
  • Çok fazla bir önemi yoktur. Beklentilere göre değişir.

0|0
    0|0
  • Herşey değil.Bunu çok acı bir şekilde tecrübe ettim.

0|0
    0|0
  • içi kadar dışıda önemlidir benim için...

0|0
    0|0
  • dış güzellikten bazı bölümler gerekli tabi ama önemli olan bakımlılık, kendine yakıştırmadır. kendini iyi bir şekilde yetiştirmişse yapıyordur zaten bunları da.

0|0
    0|0
  • Güzelsen dikkatimi çekersin. Ama güzellik öncelikli tercih sebebim olmadı hiç bir zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• insanoğlu dışını beğenmediği bir şeyin içini merak etmez :)) bu açıklayıcı oldumu?

2|0
    0|0
  • Önemli olan iç güzellik deriz ama dışı lekeli karpuzu bile almayız..

yani herşey değilsede ilk önce dış güzellik

0|0
    0|0
  • içine güvenmediğin birini sevemezsin.

geçici zevkler için yanında olursun

ha,ömürlük istiyorum ama dışı da önemli:)şöyle ki,bir insan kilolu olabilir,saçı sakalı benim beğendiğim gibi olmayabilir ama kendisi azimliyse istiyorsa beklersin..spor yapar zayıflar,tarzını değiştirir vb..temiz hoş kokar,ayrı bir çekiciliği olur

önemli olan iç güzellik yani,dışı modifiye edilebilir ve yüzü güzele 40 günde doulur,huyu güzele 40 yılda doyulmaz..yanında huzur bulmak önemli

0|0
    0|0
  • güzelleri mi seviyoruz yoksa sevdiklerimiz mi güzeller, bir sorgula bakalım. :)

tamamen bakabilmek.

0|0
    0|0
  • arkadaslar tabıkı dıs guzelıkte bı nıtekım senı temsıl eder ama sen o dıs guzellıgı ılakı sevıp asık olacaksın bence iç guzellık kalbı temız olsun yeter cunku dısı guzel ıcındende arkandan kuyumu kazacaksa hıc olmasın.

0|0
    0|0
  • yoo değil.

0|0
    0|0
  • Dis güzellikte bir yere kadar. Onemli olan ic guzellik

0|0
    0|0
  • erkeklerde en çok dikkatimi çeken şey efendi ve sakin olmasıdır. ikinci olarak da saçla var.

0|0
    0|0
  • Hayır ben çirkin seviyorum.

0|0
    0|0
  • He.

0|0
    0|0
  • malesef insan ilk görünüsden etkilenir sonra ic güzelik. Zaten cirkinse basdan kayibediyor hic sohbette tanismaya bile gelmeden bu özelikle erkekler icin gecerli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...