Patronum beni sınıyor mu?

Özel sektördeyim.patronlarımla meslektaşız.onlar iki ortaklar bense yeni mezunum.yanlarında tecrübe kazanmak için 1 yıl önce maaşlı çalışmaya başladım.işimi çok severek yapıyorum.patronlarımla da iyi anlaşıyoruz.özellikle birisi ile her sorunumu paylaşırım.aslında kurnaz bir adamdır.onu çok iyi tanıyorum.bunu bugün ona da söyledim.insanları menfaatiniz doğrultusunda yönlerdirmekte ustasınız dedim.utandı ve bunu fark edip yüzüme söyleyen ilk kişisin dedi.bunun öncesinde bana maaşıma zam yapmak istediğini ne kadar istersem o kadar artıracağını söyledi.ben olur mu öyle şey dedim.bize bırakma ne kadar artıralım, istediğini söyle dedi?bu ne kadar normal?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sana asılıyor adam.

0|0
    0|0
    • aşık olduğu ve evlenmek istediği bir kız arkadaşı var. o yönüyle şüphelenmiyorum ama samimi mi amacı ne anlayamıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 10

• anormal..yeni iş ayarla acil..

0|0
    0|0
  • maaşın ne kadar bilmiyorum ama genelde %5 zam yaparlar. %10 dan fazla zam istersen göze batar bence :D ama ben olsam sınırları zorlardım böyle bir lafın üstüne :D

0|0
    0|0
  • yazıyor gibime geldi ama...

0|0
    0|0
  • hakediyorsan neden olmazsin ki

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyo olabilir :D

0|0
    0|0
  • bence patronun seni yatağa atmaya calısyıor

0|0
    0|0
  • seni gözüne kestirmiş yicek

0|0
    0|0
  • yuz verme astar istemesin. Otipleri bilirim bende cok is degistirdim!

0|0
    0|0
  • Normal olabilir. İlgi de duyuyor olabilir sana. Bir fiyat söyle bakalım ne olacak.

0|0
    0|0
  • Ağ atıyor.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Patron sana asılıyo olabilir penbişli

0|0
    0|0
Yükleniyor...