Sizce bu olayların nedeni nedir?

Ben bir çocuktan hoşlanıyodum.bi ara onunda benden hoşlandığını hissettim.beni kıskanıyodu ve bakışıyoduk falan.Sonra bende hoşlandığımı itiraf ettim.bana karşı bişey hissetmediğini falan söyledi.bi süre hiç konuşmadık bir anda benimle eskisi gibi arkadaş olmak istedi.ama bu arada sınıfta benimle ilgili bir dedikodu dolaşıyodu.daha sonra sürekli kavga etmeye başladık ve dedikoduyu onun çıkardığını ağzından kaçırdı.ve beni konuştuğum ve baktığım tüm erkeklerden kıskanmaya başladı.hatta konuştuklarımla aramı bozdu.geçen gün bir çocukla tanışıcaktım o çocuk sınıfa geldi benim gözümün önündde bişey konuştular ve çocuk bana karşı tip tip bakmaya başladı.ne zaman beni görse öyle bakıyo bana.artık orda ne dediyse.sanki o bana açılmışta ben onu reddetmişim gibi davranıyo.sürekli bana sinirli bir şekilde bakıyo.sizce nedeni nedir

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• erkekler öyledir bende birine karşı öyleyim şuan mesela kıskanırım butun kız arkadaşlarımı sadece birini değil butun kız arkadaşlarımı kıskanırım bazı erkeklerde bu tip şeyler oluyor

0|0
    0|0
    • ama hiç bir zaman yakın arkadaş değildik sadece arada konuşurduk

• ben hoşlandığımı söylediğinde biraz kaba cevap verdi o yüzden çok fazlada konuşmak istemiyorum onunla bu konuyu

• o zaman hoşlanıyosan söyle deme derdin ne de böyle yapmandaki amaç ne felan de hala akıllanmazsa abin veya başka tanıdığın varsa alsınlar çocuğu bir güzel elllerine anca böyle hallolur

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaş olarak seni korumak istemiştir bence öyle her bakışı yanlış yorumlamamak gerekir tatlım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...