İlk gittiniğiniz maç hangisi? Hatırlıyor musun?

Kaç yaşındaydınız peki .. ? Sonuç nasıl bitti?

0|0
6|21

En İyi Kız Görüşü

• 2008 türkiye - hirvatistan macina gitmistim ne macti bee

1|0
    0|0
    • Tvde izlemek bile heyecanlı.

• Tsk ederim canim benim <3

• Rica ederim<3

Erkekler Ne Diyor 21

• İlkokul öğrencisiyken babamla birlikte gitmiştik. hangi maç olduğunu hatırlayamıyorum, ama bir lig maçıydı.

1|0
    0|0
  • link

link

Heyecandan ölüyorum sanmıştım stada girdiğim an kekelemeye başlamıştım hey gidi günler:)

1|0
    0|0
  • ilk gittiğim maç inönüde Beşiktaş-Galatasaray sanırım 5 yaşındaydım.babamla gittim

1|0
    0|0
  • Sanırım Orduspor-Diyarbakırspor bank asya1.lig maçıydı sonuç 1-0 ordu yenmişti :) Ozamanlar gsnin yarısı ordudaydı cafercan vs :)

1|0
    0|0
  • Gitmiş Olsam Hatırlardım :D

1|0
    0|0
    • sffdg.şimdi yorumlarla sen ugraş:))

• Bu yoruma kadar yoruma kadar yazmayı düşünmüyordum zahmetli olmıyım diye acaba uğraştırsammı :D sadhakdsd

• Ortaokul ve lisede 3. lig Çerkezköyspor- Edirnespor maçları

1999 da ilk kez Fener maçına gittim Kadıköy'e o da 1-1 berabere kalmıştı

Gençlerbirliği ile.

1|0
    0|0
  • 10 yaşımdaydım herhalde ve kızılcahamamspor amasya spor maçıydı skoru hatırlamıyorum ama kavga çıktıydı

1|0
    0|0
  • MARDİN SPOR- malatsaspor

1|0
    1|0
  • 7 yaşında merzifonsporun maçına gitmiştim. küfür eden izleyicileri seyretmekten maçı izleyemedim hakeme sürekli sallıyorlardı hakem tribüne gelecek diye korkmuştum:)

1|0
    0|0
  • ankaragücünün sezon açılış maçıydı ama kimle oynuyordu hatırlamıyorum:D ortaokula gidiyordum daha:D

1|0
    0|0
  • 10 yaşında falandım adıyaman maçına gittim yenildik yailk defa maça gititm ondaada yeinildiler :D

1|0
    0|0
  • İlkokul 3. sınıftaydım, okul çıkışı gitmiştik. Çarşambaspor'la Siirt Jetpaspor'un maçıydı galiba tam hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Adanaspor-febe Adanaspor 3-1 yenmişti 2 necati atmıştı 11 yaşındaydım galiba ve babama dönüp necatinin Galatasarayda oynaması lazım demiştim :)

1|0
    0|0
  • 2002 dünya kupasında ılhan mansizin son dakikada attığı gol ilk izlediğim maç buydu.

1|0
    0|0
  • Eskişehirspor-Zeytinburnu. 9 yaşındaydım. ilk yarıyı 1-0 geride kapatıp maçı 2-1 almıştık.

1|0
    0|0
  • 7 - 8 yaşlarındaydım. Fenerbahçe - Kayserispor macı izmir'de oynanmıştı. 8 - 1 yenmiştik.

1|0
    0|0
  • Hiç maça gitmedim.

1|0
    0|0
  • türkiye isveç milli maçı.2-1 türkiye kazandı. ikinci golü sergen atmıştı

1|0
    0|0
  • Altay- yeni malatya maçı idi

1|0
    0|0
  • 13 Ankaragücü - Beşiktaş

Hey gidi günler hey ilk jopu da o gün yemiştim. :D

Maç 3-1 bitmişti.

1|0
    0|0
  • 11 yaşındaydım Ankaraspor-Galatasaray maçıydı.

Galatasaray 2-1 yenmişti.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 6 Yaşındaydım..

Adanaspor-Galatasaray maçına gitmiştim <3 Galatasaray'ım 4-3 yenmişti ... Hatta golün birini Hakan Şükür atmıştı.. Anlamıyorum etmiyorum o zamanlar bir ara sıkılmıştım goller atılmaya başlayınca babacımın sevincini gördükçe bende hoşlanmaya başlamıştım.. :)

1|0
    0|0
  • futbola gitmedim hiç,basketbola gittim.

13 yaşındaydım sanırım,efesle partizanın maçı vardı,yenmiştik!

1|0
    0|0
  • 17

1|0
    0|0
  • Denizlispor - Galatasaray. 6-7 yaşlarındaydım.

1|0
    0|0
  • efesin milli macıydı yenilmiştik ama çok heycanlı ve güzeldi

1|0
    0|0
Yükleniyor...