Fikret Orman Milli takımın sağ ve sol backini aldık açıklaması?

Evet ben bu açıklamaya çok güldüm neden mi. Rusya maçında sağ da da sol da da Fenerli Hırvatistan maçında sağ back de sol back de Fenerli nasıl Milli takımın sağ ve sol backini almışlar ben anlamadım. Anlayan varsa yazabilir mi.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• ama onlar milli takımda oynamıyolarki artık
    Rusya maçında sağ bekte şener, sol bekte ismail oynadı, ikiside fenerbahçeden

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bir GSli olarak diyorum ki haklı. En kaliteli iki bek oyuncusu Gökhan ve Caner şu an Türk olarak ki genele baktığımızda ikisi oynuyor milli takımda. Son maçtako kadro tamamen bu prim olaylarıyla alakalı adam kesmekle alakalı.
    Eleştiri yapacaz diye bu kadar sığ olmayın.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yıllardır sağ bek Gökhan sol ise Caner dir
    Omrunde sadece son mac olan Rusya maçını izlemiş biri boyle olmadığını düşünebilir tabi

0|0
    0|0
  • Milli takımın sağ ve sol bekinde Fenerin yedekleri oynuyor :D yine fiko öyle desin ama daha Fenerin yedeklerini geçemiyor as oyuncuları :D

0|0
    0|0
  • Yıllardır sağ sol bek kim? Sen yeni izlemeye başlamışsın demek ki

0|2
    0|0
    • 3ay

İsmai de Şener de 1 maç oynamadı ama Milli takımda Gökhan Caner neden yok sence. Bjkde oldukları için olabilir mi.

• Boş boş konuşma 1 maçla olcak işmi asıl bekler onlar kıskançlıktan kudurun 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

İsmail 1 maç bile oynamadı ama Milli takımda Cane r İntrden Bjk ye geldi Milli formayı alamıyor. Şener 1 maç bile oynamadı ama Milli takımda Gökhan nerede.

Yükleniyor...