Evlendiğiniz eşinizin çocuğu olmayacağını öğreniyorsunuz ne yapardınız?

Boyle bir duurm basiniza gelse ne yapardınız ben sorun etmezdim sanırım bekarim ama evlenince esim kısır olsa sorun etmezdim.fikirlerinizi alabilirmiyim?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• bekara karı boşamak kolay.. öncelikle bunu belirtmek isterim..

şimdi insan oglunun temel ihtiyaçlarından biridir çoğalmak..bu olmuyorsa ister istemez insanın aklına girer bu durum.

karşı taraf herzman bunun ezikliğini hisseder.. onun içinde zor bir durumdur..

böyle diyorumda daha önce hiç kısırlık testi yaptırmadım. ama öyle olsaydım ve eşim beni bıraksaydı anlardım onu.. gerçekten..

üzülmezmiydim ? üzülürdüm..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Zaten evlatlık bebeğe çok soğuk bakan biri değilim ben. Bir dolu kimsesiz çocuk var. Onlar öyleyken çocuk yapmak biraz egoistlik de oluyor. Velhasılı, canın sağolsun derim. :)

1|0
    0|0
  • evlendiysem aşığımdır ee çocuksuz geldi bana ben karıma aşığım çocuk olmasa ne olur ama olsa iyi olur ;)

1|0
    0|0
  • üzülürdüm tabii ... ama ona belli etmezdim. yuvadan küçük bir çocuk alıp yetiştirirdik.

0|1
    0|0
  • evlilik öncesinde bu konuyu bildiği halde saklamışsa yalanından dolayı kızardım. ama öncesinde söylerse ya da evlendikten sonra öğrendiysek sorun etmezdeim. hatta üzülmemesi için onu teselli etmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • etmezdım tabıkı nıye edım onun elınde olan bısey deılkı Allah nasıp etmemıs takdırı ılahı Allah o sekılde ımtıhan etmez ıns ama evlatlıkda alabiliriz cocugumuz olmassa eğer o durumda yanı

1|0
    0|1
  • sadece çocuk yapmak için mi evleniliyor bence sevdikten sonra gerisi boşşşşş

0|1
    0|0
  • Allah büyük derim tıp ile çözülmezse işimiz secdeye kalır hayırlısı olacaksa olur derim olmazsa canı sağ olsun önemli olan birazda insan olması

0|0
    0|0
  • elimden geldigince sorunun onda degil bende oldugunu sölerdim .ezik hissetmesin kendini diye.hem bir cok cocuk var cocuk yuvasında.

0|0
    0|0
  • sabrederim, yengeminde 19 yıl çocugu olmadı sabrettiler mükafatını aldılar, bu yüzden birini terketmek çok acımasızca bişey olurdu

0|0
    0|0
  • Çok üzülmem galiba. Evliyim ama daha kontrole gitmedik. Belki de benim olmuyordur. Neyse 2 3 seneye gideriz :)

0|0
    0|0
  • evlemediğim eşimde mi var soruya bak çay demle

0|0
    0|0
  • boşarım

0|0
    0|0
  • Sorun değil.

0|0
    0|0
  • Çocuk için evlencek değilim heralde. Sağlığı yerinde olsun, benim olsun yeter bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sağlık taraması yaptırırz. olmaz diyorsa o zaman genç isem boşanırım.

ama bir de şöyle bir şey var en azından ben evlenmeden önce evleneceğim kişiye bu durumu sorarım.

1|0
    0|0
    • karaktersiz çocuk olmadı die adamdan ayrıl Allah senin gibilere eş nasip etmez inş

• yalan söylemektense baştan doğruyu söylerim. en azından burada gösteriş olsun diye sizin gibi yalan söylemem.

• illa benım kanımdan olacak dıye bırsey yok.

mutlu bır aıleye muhtac o kadar cocuk varken,bız de yapmayı verelım de bir cocuga sıcak yuvamızın kapısını acalım...

0|1
    0|0
  • çok iyi ben de çocuk istemiyorum zaten

0|0
    0|1
  • iyi de cocugu olmayacagini doktor soylemisse ve bunu evlenmeden once biliyorsa bunu saklamasinin sebebi ne? kopruyu gecme meselesi mi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorsa

• bilmiyorsa sorun yok, ama biliyorsa ve soylemediyse is degisir. ayrica erkeklerde sperme kadinlarda yumurta rezervlerine bakilarac cocugu olup olmayacagi ogrenilebilr

• Evliliğimi sürdürürdüm.

Demekki Allah sabip etmemeiş derdim.

0|0
    0|0
  • banada çocukken doktorlar çocuğu olmucak veya zor olucak demiş benim için:D evleneceğim kişiye söylermiyim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Olmasa da olmaz.

0|0
    0|0
  • evlatlik bebek

0|1
    0|0
  • Evlenmeden önce sorunlar bilinir canım kandırmış olur

0|0
    0|0
    • Kısırlık bilinmez amma

• Herkez testmi yapip evleniyor kim bilio testi

• Belirtileri aşikar kadında regl azalması göğüs süt akıntısı vs erkekte kasık ağrıları bunlardan giderse zaten anında teşhis koyuluyor ne testinden bahsediyorsun

Yükleniyor...