Ah Tolga ne yaptın sen hiç yakıştı mı bu hareket sana Tolga'ya ayıp mı etmiş sizlerce ?

Tolga’nın, TFF Başkan Vekili Ufuk Özerten ve Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kığılı’nın bulunduğu tribüne doğru dönerek, "Hepiniz şikecisiniz" diye bağırdı. Bordo-mavili file bekçisi yaptığı açıklamada parmağını protokole salladığını doğrulayarak, “Protokolle aramda problem var. Evet parmak sallama hareketini protokole yaptım. Bu hepinizin eseri diye bağırdım. Bizim içimiz yandı. Yüzüme bakıp y...k y...k gülüyorlardı” dedi...spor haberlerinden alıntı ile

0|0
715

En İyi Erkek Görüşü

• Paraya karşı emeğin mücadelesini veren ve adalet yerini bulana kadar hakkını arayan bir takımın çocuğudur TOLGA ZENGİN..Elbet adalet tecelli edecek o kupa gelecek ve Tolga gibi ruhu olan oyuncularımızla bizde yolumuza devam edeceğiz.Ayrıca Tolga sonuna kadar haklı..

3|1
    0|1
    • takdire şayan tolga

• inşallah beter olurlar ve biz yapmışsak bizide düşürsünler..yargıtay açıklayacak nasılsa..en ağır cezaların gelmesi gerekiyor yoksa futbol biter ki bittide

• Helal olsun hemşerim..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Doruları sölemiş bence :)

1|0
    0|0
  • Adamların Şampiyonluğunu çaldılar sonuna kadar haklı

2|1
    0|1
  • Tolgayı transfer etme zamanı geldi çattı

0|0
    0|0
  • şike mi; o da ne!

çok ayıp etmiş doğrusu. koskoca protokole yapılacak şey mi bu.

0|0
    0|1
    • "Burak, Selçuk ve Engin'e gittiler diye tepkim olamaz. Onlara, 'Trabzon'un hakkını yiyen F.Bahçe, Eskişehir ve Sivas dışında hangi takıma giderseniz gidin. Yoksa hakkımı helal etmem' demiştim. Selçuk'a ilk teklif F.Bahçe'den geldi ama o, 'Hakkımızı yiyen bir takıma gidemem' diyerek geri çevirdi." - Tolga

• şikecilere karşı direnen adam Tolga Zengin...

3|0
    0|1
  • Doğru bir harekettir.Tolga çok kaliteli karakterli bir kardeşimizdir.Tanırım kendisi.

2|0
    0|0
  • kupayıda alamayınca böyle tepki vermleri normal ihale sende kalmasın diye suçu bir yerle atcan normall

0|0
    0|0
  • biz taaaa en başından beri o adamlara y...k diyorduk be tolga sen daha yenimi anladın

1|1
    0|0
  • vay ahlaksız vay vay terbiyesiz vay vay y...k vay sanki golü musa sow atmadı protokol attı:)

0|0
    2|0
  • tolga yanlış söylememiş. şikeci değiller mi? ama yavşak kelimesi bağlı bulunduğu kulübün başkanına daha çok yakışıyor. hak hukuktan bahsedecekse kendi başkanının yavşaklığını da anlatsın, takdir edelim.

0|0
    2|0
  • Hee kupadada şike vardı.. Ne fenermiş arkadaş ülkeye yettik gururlanıyoruz tamamda millete yazık oluyor.. Adam yurtdışında yeniliyor fener yüzünden hepsi diyor mk.. :D

0|0
    2|1
    • ya lanet olsun gerçekten şike yaptıysanız yeriniz 2,lig fenerbahçe dışında bir takım yapsa sanki küme düşmesin diyecektiniz işte herkes buna öfkeli bal gibi şike tescillendi ama cezasız kaldınız tüm türkiyeyi enayi yerine koydunuz ama ancak adaleti bilenler vicadanı olanlar fenerin yaptığına göz yummaz

• Terbiyesizce bence...

0|1
    2|0
  • y...k y...k ne demek

0|1
    0|0
  • o y...k niye yapacak. 6alatasaray onuru almasın beni alsın diye yapmıştır

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tolga yenilginin üzüntüsünü bu şekilde çıkarmış,kupa gelseydi böyle davranmazdı.

0|0
    0|0
  • Şikecilere karşı her zaman arkandayız TOLGA ZENGİN.

2010-2011 sezonu Şampiyonu Trabzonspor'dur.

0|0
    0|0
  • Helal Olsun Tolga'ya..

Severdim zaten daha çok sevmeye başladım..

Sana da 5** canım..

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş ama uslup güzel olmamış. :/

0|0
    0|0
  • yani adam haklı da öyle bağırması yanlış.

0|0
    0|0
  • iyi yapmış bence

0|0
    0|0
  • tolga haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...