Siz olsanız sizi sevmeyene ne yapardınız?

arakdaşlar diyelimki birinden hoşlanıyodunuz ve onun sizi sevmediğini öğrendiniz ama sizi asla kaba bir dille reddetmedi.Ondan intikam almak istermiydiniz yani günün birinde peşimde süründürcem mi dersiniz yani intikam hayallerinemi kapılırsınız,peşinde devam mı edersiniz yoksa onunla arkadaş olarak kalmayı mı tercih edersiniz veya uzak mı durmaya çalışırsınız?

• Uzak dururum
    43% (3)25% (1)36% (4)Oy Ver
  • Sevmeye devam eder peşinde koşarım
    0% (0)50% (2)18% (2)Oy Ver
  • İntikam alırım
    29% (2)25% (1)27% (3)Oy Ver
  • Arkadaş olarak kalmayı tercih ederim
    28% (2)0% (0)19% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
eklemek istediğim bişey var oda size baya uzun süre baktı böyle ilgileniyor gibi yaptı arada gülümsedi gözlerinize bakıp !

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kimse bir başkasını sevmek,ilgi duymak ve ya ondan hoşlanmak zorunda değil,herkesin kişisel tercihi bu nedenle çok üzülsemde karşımdakine bundan dolayı,kızmam,kırılmam ve ona her zaman bir arkadaş gibi davranırım.Eğer ki yardımıma,desteğime ihtiyacı olursa elimden gelenide yaparım,yani o beni arkadaş olarak gördüğü sürece.Çünkü beni reddetmiş olması onun kötü birisi olduğu anlamına gelmez.Bu yüzden asla intikam peşinde koşmam,bu çok mantıksız.Kendi hür iradesine dayanarak kabul etmemiş,sonuçta tercih şansı onun.Beni sevmesi içinde doğallığımın dışında,hiç bir şey yapmazdım,kendi haline bırakır ve bir daha da aynı konuyu gündeme getirmezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadas bir insan niye kendi kendine triplere girer ki. Bu kadinlarin bazilari bence aslinda sanildgi gibi anlamasi zor degil. Cok basit. Egolu basit yaratiklar:)

0|0
    0|0
    • egoluya da belki tamam ama basit yaratıkları kabul etmiyorum .

• Seni kastetmemistim canim :( ama bence kadin aslinda basit ve sekillendirilmeyi isteyen varliktir. Hem de en guzel sekilde..

• uzak dururdm belki bir gun sever benim çektiklerimi o çeker derdim :)

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsa*edersin olur biter. İki bira üç şarkının çözemeyeceği şey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de onu sevmezdim

0|0
    0|0
  • hayir hic zaman harcama bence hoslanmiyosa gerek yok cabaya

0|0
    0|0
  • Ben olsam kesinlikle uzak dururdum.Çünkü sonuçta bana aşık olmaması onun suçu değil.

0|0
    0|0
  • Hayır çünkü başıma geldi

0|0
    0|0
  • Uzak dururum

0|0
    0|0
Yükleniyor...