Sizce Futbol Federasyonu Beşiktaş'a koltuk çıkıyor mu? Sizlerin görüşlerini merak ettim ne düşünüyorsunuz?

Diğer kulüp ve takımlara ceza verirken cömert davranırken Beşiktaşlı futbolcu ve yöneticelere benzer durumlarda hafif cezalarla geçiştiriliyor. Saha kapatma veya para cezaları diger kulüplere çok verilirken Beşiktaşa az cezalarla geçiştiriliyor. Federasyon başkanı Demirörende eski kulüp başkanı zaten. Sizce federasyon Beşiktaş a koltuk çıkıyor mu? Ne düşünüyorsunuz

• Evet koltuk çıkıyor
    57% (4)59% (10)58% (14)Oy Ver
  • Hayır Tüm kulüplere eşit ve tarafsız davranıyor
    43% (3)41% (7)42% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay beşiktaşlı arkadaşlar hiç objektif değil malesef, hem güya beşiktaş hariç herkese fayda sağlamış demirören bunu satmaya çalışıyorsunuz bize hem de soruyu kaldırtmaya çalışıyorsunuz samimi olun biraz bu kadar kulübe borç takıp giden dimerören bir şekilde bu borcunu ödeyecektir bu çok açık, o kadar inanmışsınız ki tüm kulüplere adil ve eşit yaklaşıyor diyeceksin o kadar yani :D eğer sizlerde şikayetçi değilseniz demik ki bundan istifade ediyorsunuzdur
3ay Sizlerin görüşlerini merak ettim ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• koltuk çıkmak ne kat çıkıyor adeta :D kaçak kat hemde

0|3
    0|2
    • 3ay

oluyodur evet el altından

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılmıyorum çünkü fenerasyon sadece fenere çalışıyor.
    azizin cezası 8 aydan 2 aya indirildi
    geçen gün başka bir sebepten 120 gün verildi 45 güne indirildi
    100 bin tl para cezası 30 bine indirildi
    Şaka gibi ya, tahkim kurulunun tel işlevi fenere verilen cezaları indirmek ya da mümkünse tamamen kaldırmak. Adamlar sadece bunun için kurulmuş bir organ.
    zaten tüpçü fenerasyonu, yukardaki kişi tarafından sırf feneri koruyup kollamak için atandı.
    Seçilmedi ! Atandı !
    Bizde futbol özerk falan değil, yargımız bile özerk ve bağımsız deilki tff özerk ve bağımsız olsun

1|4
    0|2
  • Tam tersi bence en çok beşiktaşın hakkı yeniliyor

0|3
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana yanlış öğretmişler gizli :) 3 büyükler arasında en çok hakki yenilen Beşiktaş tır. Bunu istatistiklere bakarak anlayabilirsin. En çok sahası kapatılan para cezası alan kırmızı kart gören aleyhine penaltı verilen sayısına bakman yeterli
    Tüpçü dediğin adamı camiadan seven bir elin parmağını geçmez. Sevilmediği kulübe neden yardim etsin. Fikret Ormani gunahi o kadar sevmez

Sen hic hakemin gol attığı takım gördün mü mesela :)

0|0
    1|3
  • Beşiktaşa kuyruk acın mı var yavrum

0|2
    1|3
    • 3ay

neden böyle düşündün soru soramaz mıyız yani byle bir soru mesela niye rahatsız oluyorsun ki anlamadım yani, federasyon başkanının bir kulübün eski başkanı olması bana bunu düşündürte biliyor yani sordum merak ettim ters olan ne hacı burda

• En fazla cimboma

0|2
    2|4
    • 3ay

neden öyle düşündün ne artı gördü mesela demirören döneminde

Yükleniyor...