Erkekler neden kızların lavaboya gitmediğini düşünür ?

hatta kızların ayakları kokmadıgı,terlemediğini,agzının pis kokmadıgını,burnunuzda sümük olmadıgını,kulagınızda kahverengi pislik olmadıgını düşünüp bunun yanında büyük tuvaletinizi yapmadıgınızıda düşünürler sizce neden böyle düşünüyolar?

• Bilmiyoz
    0% (0)43% (3)16% (3)Oy Ver
  • Valla bilmiyoz
    17% (2)43% (3)26% (5)Oy Ver
  • Bizi insanüstü varlık olarak görüyolar
    42% (5)0% (0)26% (5)Oy Ver
  • Hep abazanlıktan kaynaklanıyor bunlar
    33% (4)14% (1)26% (5)Oy Ver
  • Gerçekten öyle ki zaten
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• kızlarla cinsel münasebet yakınlık kurmamış olanlar öyle düşünür. Erkeklerden daha iğrenç, daha pis, daha ağır kokulu olabilir kadınlar ama bu onların suçu değil, salgıları bizden daha yoğun hem de doğurganlık özellikleri var normaldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yani genelde kızlar erkeklerden daha temiz ve bakımlı olurlar (istisnalar var tabiki) mesela ayaklarına ayak kremleri bakımları pedikür falan yaptırdıklarından kokmaz ayakları ya da dişlerini çok düzenli fırçaladıklarından vs vs yani kısacası bakımdır erkeklere böyle düşündürten.

0|0
    0|0
  • kızlar cici. erkekler böcü.

0|0
    0|0
  • ınsan ustu varlık degılızde kadınlar genelde bakımlı olırlar ve suslenırler bu yuzdende erkekler oyle dusunur.. gelın gorun evdekı halımızı .d

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • o bünyeden bunların çıkacağına inanmıyorlar sanırım :P

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • abazalıktan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• oteldeydik kız ark ım ayakta işedi.bi ses geliyo ama varya ben öyle işeyemem :D çok hoşuma gitti ama :D bir erkek yapsa çekici gelmez :D ben hatunları o kadar gözümde büyütmem ama. erkekler daha çok duş alıyo genelde kadınlardan.onların parfüme sığınma durumları daha fazla.bi hatunda sıradışı davranışlar beni etkiler sade :D ayakta işemesi gibi :D

0|0
    0|0
  • O değil de sen nerede büyüdün de böyle kanılara kapılmış arkadaşlar edindin.

Arkadaşlarla kendi aramızda geyik yapardık sadece , "hacı bence şu kız tuvalet yapmıyordur" gibisinden.

0|0
    0|0
  • bunları düşünmeye ne gerek var.ayrıca insanın aklına gelse unutmaya çalışır kadına pis şeyler yakışmaz.erkeğe de yakışmaz ama kadın başkadır.üstü kapalı kalsın deşmek gibi bir aptallık yapmam

0|0
    0|0
  • Kadınların tuvaleti nedense erkekler tuvaletinden daha kötü kokuyor ? Lisede yanından geçerken rahatsız ediyordu kızların tuvaleti.Biz de hiç değilse sigara kokuyor,onlar da söylemek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben hepsini yaptıklarına inanıyorum. :D :D :D Kesin yapıyorlardır. Onlar da sıçıyoooor! :D

0|0
    0|0
  • Kıza Mesaj Attım Şimdi Ayrıldık Yarında Gay Sitelerine Üyeliğimi Yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • ilk defa 20 yaşımda bir kızla oturup beraber yemek yedim o sıra anladım onların da yemek yiyebildiğini :D

0|0
    0|0
  • çalıştığım yerde kızlar erkeklerden daha çok lavaboya gidiyolar bide çımak bilmiyolar neyapiyolar acaba merak ediyom:D

0|0
    0|0
  • Tuvalete girdikleri zaman musluğu açan kızlara saygı duyuyorum bu arada

0|0
    0|0
  • öyle mi düşünüyor muşuz hiç aklıma bile gelmedi .D

0|0
    0|0
  • çünkü eşşegin .. ötürü :DD

0|0
    0|0
  • Valla bilmiyoz

0|0
    0|0
  • biz marstanız ya öcüyüz çirkiniz marslıyoız

Onlar venüstenye eşsizler benzersizler güzeler

ondan heralde :)

0|0
    0|0
  • çeyrek ekmek tostu yarım saatta yiyebilen bir insandan tuvalete gitmesini bekleyebilir misin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...