Bu transfer dönemine olmadı ama ara transfer dönemine Gomez gelir mi? Gelmeli mi? Görüşleriniz nelerdir?

Bu transfer dönemine olmadı ama ara transfer dönemine Gomez gelir mi? Gelmeli mi? Görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
3ay haberi eklemeyi unuttum http://www. sondakika. com/haber/haber-mario-gomez-den-sok-sozler-wolfsburg-tan-8711888/
3ay wzx

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım olmaz ama muhtemel...
    Eğer kulübünde berbat bir kaç ay geçirir ise, Avrupada da oynamadığından dolayı Türkiye yoluna düşebilir.
    Fenerbahçe'nin kadrosunun yarısı forvet olmasına rağmen, talip olursa şaşırmam.
    İkinci Mehmet Topuz vakası?

0|0
    0|0
    • 3ay

çok forvet var ama iş gören etkili yok gibi ya da az var ama gelmez fenere gomez

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• İbrahimovicin kolundan tutup beraber geleceklermiş
    İboyu da gs ye imza attıracakmış gizli sende mutlu olursun hem

0|1
    0|2
  • Şampiyonlar liginde oynuyor adam bence gelmez

0|0
    0|0
    • 3ay

Kim? Nerede?

• 3ay

Buna rağmen bile bile gitti Mario.

• 3ay

@unique007 aklı karışık burdada çok oyaladı taraftarı zaten demekki huyuymuş bu ordada bunu yaptı adam :D

• Gelmez

0|1
    0|0
    • 3ay

öyle deme alman basınına şöyle açıklama yaptı
      Gomez, ilk hedefin Avrupa olduğunu belirtirken, "Hedefe ulaşamazsak yeniden oturup konuşacağız" dedi. bir değişik kafa var bunda küçük dağları o yaratmış gibi teknik direktör mü dür nedir bence ne istediğini tam bilen biri değil

• 3ay

Hocam medya sizi bu noktada yanıltıyor gomez ayrılıcam dedikten sonra muhabirler geri dönecek dedi wolsburg 7 milyon euro bonservis ödedi beşiktaş teklif bile yapmadı fiorentina'ya

• 3ay

doğru medya çarpıtmasıda var zaten taraftarda istemiyor geçti onun devri yenisi geldi

• Gelmez artık.

0|0
    0|0
  • gelmesin yaaaaa artık maymun etti bizi ismini duymak bile rahatsız ediyor beni
    artık eskisi gibi bir sempatim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...