Ünal aysal.Fener yönetimi atışmasında kim haklı?

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ''Fenerbahçe Lille'in kapısında yatıyor!'' dedi

Fenerbahçeli bir yönetici ise Chedjou'yla ilgili hiçbir transfer girişimlerinin bulunmadığını belirterek, "Demek ki bazı menajerler Ünal Aysal'u kandırıyorlar. Kimse rüya görmesin" dedi

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu iş ciddi ciddi horoz dövüşüne benzedi

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• galatasaray aldı ya ilgilenmedik der

1|1
    0|0
  • ben bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • herkes bişey diyor ama kiminki doğru bilinmez

0|0
    0|0
  • ünal başkan haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçe Alperlede ilgilenmiyordu Fenerbahçenin Irkçıları savunan bir yönetimi herşey beklenir bunlardan

0|3
    0|2
  • yılın kapagına karşılık bizde kapak attık demeye çalışıyor mumya aysal :DDD ama yemezler :DD istesek chedjou'yuda alırdık :DD.

0|2
    0|2
  • Chedjouda açıklama yaptı fenerbahçe benimle ilgilendi diye

0|2
    0|0
  • 1998 den beri FB yönetimlerinin yaptıklarına bakarsan kimin ne olduğunu anlayabilirsin.

0|2
    0|0
  • fenerbahçeli yöneticilerin söylediğinin doğru olma ihtimali yüksek yoksa o oyuncuyu fenerbahçe almak isteseydi diğerleri hava alırdı.

0|0
    0|0
    • tamam chedjou 8 melo sözleşmede madde var 6.5 ver al topla 14.5 sizin alper para ve oyuncularla 15 ediyor haaa belkide alper bu iki oyuncudan daha değerlidir dimi ahahahah

• iyide alpere 5.5 milyon +culio+ aydın ya da elmanderi ben mi teklif ettim

• elbet biri haklıdırrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Zamanında resmi sitelerinde Alper Potuk la hiçbir ilgimiz yok diye açıklama yayınlamışlardı, böyle rezil bir camia olamaz, ne kadar sövsek az bunlara...

0|0
    0|1
  • alpere verilen parayla chedjou+melo alınır fb bir tarafını yırtsada alamaz çünkü Galatasaray chegjouyu gerçekten istiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...