Emre Mor'un İstiklal Marşı okunurken sakız çiğnemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

#EmreMor bilindiği Türk Milli futbol takımızın en güzide ve gündem de isimlerinden sürekli gerek sitemizde gerek sosyal medyada haberleri dönüyor. Kendisinin futbolculuğunu beğenen de var beğenmeyen de bu soruda futbolculuğunu konuşmayacağız. İstiklal Marşı okunduğu ağzındaki sakızla kısa saniye de olsa görüntülendi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormak istedim... Haber kaynağı: Hürriyet Gazetesidir okumak için tıklayın ...

#pilavımıkaybettim #EmreMor #Millimaç #sakızçiğneme #İstiklalMarşı

1|1
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Sakızsız öldün mü insan saygı için yinede çıkarır.

0|2
    0|0
    • 3ay

son anda fark eder gibi oluyor ama işten geçmiş tabi sonuçta bu maçı çok fazla insan izliyor kendi kendinin kalitesini düşürüyor

• 3ay

Tamam ağzına kattın niye çiğniyorsun beklet bari marş okunurken :D

• 3ay

aynen ya uyarıyı almış sanırım iyi olmuş :D

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla alışie. Mesut ta alman marşı söyleniyor sakız çığniyor

Bu adam Türk adet ve orflerinden çok uzakta.

Zamanla alışacacaktir. Adam türkçe bilmiyor

0|2
    0|0
    • 3ay

olsun yine de kulağı çekilmeli onun ayıbı açıkçası bir daha tekrarlarsa tepkinin daha büyü olacaktır top tekmelemeyi öğreneceğine keşke biraz terbiye alsaydı

Kızlar Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• 16 17 yasinda belki daha küçük yasta bir velet. Çok övgüler falan yaptilar. Saatlerce kanallar konuştu. Orasi burasi ayri oynuyor.

Türk insaninda şöyle birsey av övdünmü orasi burasi ayri oynar. Yollar önce nuri şahini de ovduler veletken. Şimdi bir baltaya hesap olamadi. Abi bak yabancilar öyle değil ana yabancılar Övünce adam çok daha fazla gayret eder. Türk insani öyle degil Övünce orasi burasi ayri oynar. İshak doğan mesela teabzona 7500 milyona geldi ovduler orasi burasi ayri oynadi. Veletleri ovmeyecen aga

0|1
    0|0
  • Şimdi hata burada Emre'de mi?
    Bir başka milli takımı seçmiş olsaydı da bunu yapabilirdi?
    Belli ki O'nu Fatih Terim de dahil olmak üzere Federasyondan bir kişi bile yanına çekip 5-10 dakika bizim hakkımızda konuşmamız, öğretmemiş.
    "Aman... Öğrense n'olur, bilse n'olur marşımızı... Topunu iyi oynuyor, o kadar da olsun" denilip üstü örtülecektir yukardakiler tarafından.
    Haydi diyelim ki gerçekten atmayı unuttu! Bir kişi yok mu yanında bunu gören? Marş sırasında çıkar diyip abilik gösteren? İlginç.

0|1
    0|0
  • Yaptiginin hos olmadigini savunaraktan ezan okunurken bile "ahlaksiz" isler yapan insanciklar var, onun yaptigi cerez...

0|1
    0|0
    • 3ay

olsun yine de sinir bozucu kimisi de bilmiyor diyor öğrensin arkadaş sonuçta tvde o kadar insan izlediğini biliyorsun

• gelenek ve göreneklerimizi bilmiyor olabilir, takım arkadaşları böyle konularda yardımcı olursa iyi olur, bilmeden yapılan bir davranış gibi

0|1
    1|1
    • 3ay

umarım öyledir ama üzücü yine de sonuçta bu maçı onca insan izliyor kulağını çekerler ama dikkat eder bir dahakine

• Danimarkada yetişip sırf Türkiye için bizim milli takımı seçip dili bilmediği halde hemde bu onun zaten duruşunu gösterir ona kimse öğretmedi Türkün geçmişini göreneklerini normal karşılanabilir saygısız olsaydı daha dilini bile bilmediği bir ülke için koşturmazdı

1|1
    0|0
    • 3ay

yine de doğru bir davranış değil kulağını çekmeleri lazım top tekmelemekten başka bir işe yarasın

• 3ay

Açıkçası hiç olmazsa hatalı olduğunu söyleyip bir özür dilesin tek istediğim bu ha söylesinler hata yaptın diye zaten tepkiler kulağına varmıştır yazılı bir özür diler umarım bilmeden bir tepki çekti üzerine onu diyorum neyse umarım tekrarlayıp kendini düşürmez

• 3ay

Neyse bu konu fazla uzadı iyi günler size

• adam Türk örf adetini bilmiyor yurt dışında yetişmiş Türkçe bile yok ilk ve son olarak normal karşılıyorum gereken uyarıyı aldı zaten

0|2
    0|0
    • 3ay

uyarı verildiyse iyi ama tamam bilmez bilmeyebilir ama bir yine de bir çok kişi izliyor tepki göreceğini bilmesi lazımdı bence ha bilmedi tekrar halinde kulağı sağlam çekilir.

• 3ay

kardeş adam bilmediği bişeyin tepki göreceğini bilsin rusların milli marşını görmedin heralde adamlar ele testis göte parmak takılıyor. Burası Türkiye ve okunanda İstiklal Marşı fakat burda emrenin bir suçu yok sonuçta bilmemek suć değil ögrenmemek ve ögretmemek sućtur

• 3ay

yine de yaptığı hareket doğru değil öğrenseymiş çok ilgilendirmez beni sakızı beş dakika sonra çiğneseymiş bu da onun masum olduğunu göstermez düşüncesindeyim saygısızlık saygısızlıktır sonuçta tepkiyi aldı dikkat eder bir daha artık umarım

• türkiyede doğup büyümeyen, türk kültürünü almayan birinden ne bekliyorsun peki? türk kanını taşıyor diye türklüğe saygımı göstermesi lazım? yerinde olsaydın sende aynısını yapardın. birini eleştirmeden önce içinde bulunduğu durumu irdeleyin...

0|2
    1|2
    • 3ay

Bu maçları büyük bir kitle izliyor tepki çekeceğini bilmesi lazımdı aynısını yapmazdım ben açıkçası Özür dilemesi lazım.

• Malesef Türk milletinin değerlerini tam bilmiyor bu konuda biraz eğitime ihtiyacı var umarım aynı karelere bir daha şahit olmayız

0|1
    0|0
  • Umarim uyarmislardir.

0|1
    0|0
  • Çiğner çiğnemez yani büyütülecek bir olay değil

0|1
    0|0
  • milli degerlerin farkinda degildir

0|1
    0|0
  • Abi takılmayın boyle şeylere ya

0|1
    0|0
  • Çenesini kırıp eline vermek istedim bunu düşünüyorum

0|1
    0|1
  • Emre türk asıllı birisidir danimarkada dogumuş ben türk bilgileri yok ondan olabilir

0|1
    0|0
  • Kimse sakızı yutmasını beklemiyor. marş bitene kadar ağzını oynatmadan tutması yeterli olacaktı. uyarılmalı ve bir daha böyle bir şey yapmamalı. ben de linç edilmesine karşıyım tabi ama şunu ozan ya da volkan yapsa, burada fenerinden girip azizinden çıkacak, salak salak sözde şike muhabbeti yapacak bir dolu sığırın entryisini görecektik. sırf iyi oynuyor diye birilerini kayırmayı bırakalım. iyi oynaması sayesinde linçten kurtuldu ama dikkatli olmalı.

1|1
    0|0
Yükleniyor...