Aziz Yıldırım neden sözünden döndü?

Senelerden beri yabancı sınırlaması serbest olsun diye yırtınan Aziz Yıldırım bugün yabancı sınırlamasına destek verdi benim düşüncem Galatasarayın gelecek Yeni Çilekleri biraz göz korkutmuş gibi siz bu kararı nasıl yorumlarsınız?

1|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bu ülkede yabacı serbest kalsın dıye en cok demiören yırtındı ne oldu federasyon başkanı oldu yerli oyuncu avcısı cıktı :)

0|2
    0|0
  • Ne zaman sözünde durmus ki.

0|1
    0|0
  • biz korkuttuk :D

0|0
    0|0
  • o.ç ya aziz

0|0
    0|0
  • yavşk olduğu için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sebebini söylemişsin zaten renktaş. bu açıklamanın Chedjou transferi ile aynı güne denk gelmesi de çok manidar :) amaç tamamen rakibi çelmelemek. kendine güvenmeyince böyle oluyor işte.

çevir kazı yanmasın ...

0|1
    0|0
  • benim bildiğim yabancı sınırlamasına en fazla karşı olan 2 kulüp gs ile fbydi

0|2
    0|0
  • Chedjou transferinden sonra yabancı oyuncu almamız gerekiyor. yerli oyuncu almamız lazım artık

0|1
    0|0
  • Eşekten adam olur azizeden adam olmaz

0|2
    0|0
  • ooooo onun demesiyle olsaydı fb büyük takım olurdu ahahahahahaha

0|2
    0|3
  • ben haberi pek dinleyemedim yarım yamalak filan duydum bir link atarsan daha sağlıklı yorum yapabilirim.

0|0
    0|0
  • açıklamada ne demek istiyor onu bile anlamamışsınız. yabancı sınırlaması olacak dediniz ona göre çalışma yapıyoruz karar değişikliği yapmayın diyor demekki ortalıkta yabancı sınırlamasının kaldırılacağına dair dedikodu var:DD

0|0
    0|0
    • Daha 1 tane transfer yaptınız:)

• Biz transferlerimizi Şampiyonlar ligine göre ayarlıyoruz sizde bunu yapabilirsiniz

• ne alaka şimdi

• resmi açıklama link

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 15 milyon euroyu Alper'e verdigi için yabanci sinirlamasina göre politikasini belirledigi için

0|1
    0|0
Yükleniyor...