Bu insanlara ne anlayamıyorum ? Sizi ne ilgilendirir?

Arkadaslar 2 sene once 10 kg veremiştim ben . Ve yavaş yavaş gerı aldım dukAna başlıcam ama 20 gun unv sınavım var kg aldığımın bende farkındayım ama bu ınsanlara ne anlayamıyorum bıaraz once annemın arkadaşı dıyorkı bana diyet daha yapıyormuşum bıraktın mı spor falan dedı bende sınavdan sonra dedım sana ne der biçimde hayır yanı bu ınsanlara ne ? Sıtede herkes benı konuşuyordu zaten gecen sene herkes ama herkes konum aldın bılmenmne süze ne kardesım size. E ? İster verırım ıster alırım , bende ısıtıyorum zayıflamak amasınavdan sonra . Cok sınırım bozuldu arkadaslar

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• hep böyleler. sen kendinle mutluysan sorun yok. insanlar konuşmak için yer ararlar bilmez misin.

Bosver hiiç takma tıka kulagını yasamana bak.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederım :) hayır kendımleşu anmutlu degılım bende her dk düşünüyorum dıyetı ama ınsanlara ne onu cozemıyorum yanı

• Mutlu olmayı herkes hakeder. geç aynanın karsısınada gülümse ve ne kadar harika oldugunu düsün.

Sen kendine küs oldukca insanlarda üstüne gelecektir bir yerde onlara bu izni kendin vermış oluyorsun

Erkekler Ne Diyor 1

• kilolu olupt çok seksi birçok kişi var önemli olan kendine güvenmek ve bakımlı olmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya böle sinir bozucu insanlar da var gerçekten akılları sıra annenin arkadaşı sein iyiliğin için sormuş boşver onları onlar nerde ne konuşacağını bile bilmeyen insanlar takmamaya çalış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...