Ahımmı tuttu :'( üzgünüm

bugun sevgılım canımı cok yaktı ayrıldık gıbı ama dedıgı laflar ıcımı kavurdu resmen. allahım ıcım yanıyo onunda yansında bı kendıne gelsın ddım bır kac defa.annesının tahlıl sonucları bellı olcaktı bugun. doktor ıyı beklıyodu aslında.ama kotu cıktı. ya benim yuzumden mı dıyrm sımdı destek olma cabasındayım ona annesıne aramızda ne olursa olsun yanındaym bılıyosun dımı ddm evt bılıyrm senı ddı.bnı bana bırak ddı tamam ddm. bn bnı kırdıgından ole demıstım oyle bı konu ıcın dememıstım :( kotuyum ya

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım alla seni biliyo.tabiki istemezsin böyle olmasını.bu allah'tan olan bir şey.sıkma caını.demekki sevgilin seni üzüyo allah'ta yanına bırakmaz.öyle ya da böyle ahın tutar ama burda senin üzülmen yersiz çünkü niyetin bu değil:)

1|0
    0|0
    • nıyetım o dıldı canımı cok yaktı bnde kusur aradı durdu ddm az bı cnını yak rabbımkendıne gelsın dıe. sesı telde oyle kotu ıdı kı kendımı unuttum ona aglaım

• zamana bıraktm rabbım yarına bırakcak ama yanlarına bırakmıcak

• aynen öyle;)

Erkekler Ne Diyor 2

• senin yüzünden olmaz kötü olacak birşey yok . İnsanız iyide çıkar kötüde...

1|0
    0|0
  • ahın tutma ihtimali büyük çünkü canın yanıp içten gelerek demişsin belliki

1|0
    0|0
    • çok ıcten demıstım

• ve bidahada sözün nereye gittiğine dikkat et

• tm

Kızlar Ne Diyor 7

• senle alakası yok... o onun kaderi

1|0
    0|0
  • sanmam olacagı varmıs olmus

1|0
    0|0
  • Aferin sana

0|0
    2|0
    • canımı cok yaktı bn az kendıne gelsın dıe dua ettm annesıne bıse olsun dmeedım. annesını hep arıcam ısterse baskasıyla evlensın ddım

• Tamam suclama kendini

• tamam :(

• salak olma

0|0
    0|0
    • uzuluyo ınsan telde oyle sesını duyunca agladm bnı kırdıgı halde yanında olasım var

• Düşünmeden konuşmayın ettiğin beddua senide bir yerden yaralar.s Allaha havale et her zaman

0|0
    0|0
    • üzgünüm ama cnımı yakmıstı elımde olmadı

• Sen bilirsin

• demıcem :(

• çok safsın.

0|0
    0|0
  • sacmalıyosun şuanda

1|0
    0|0
    • doktor ıyı beklıyrz sonucları demıstı ne bılım