Sizce bu resimdeki miktar çok mu?

Sizce bu resimdeki miktar çok mu ?
Arkadaşlar zayıf olduğum için optimum serious mass karbonhidrat tozu aldım üstünde bir servisi süte ya da suya ekleyin diyo. Sizce bu ölçeğin tamamını mı doldurayım yoksa yarısını mı?(ölçek 250ml)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür külo aldırıcı supplementlerı lutfen kafanıza gore kullanmayın artık.. ölçeği sizin yaptıgınız spora spor gecmişinize günlük aldıgınız toplam karbonhıdrat protein degerlerine göre ve kilonuza göre değişir.. bu spplement eger yeterı kadar spor yapılmadıgında sızı yaglandıracaktır bunuda unutmayın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yooo normal ben zayıf olduğum için ve iştahsızlık yemek secme olduğu için Balık yağı ilacı aldım hergün 3 kaşık içiyorum 1 kaşık 100ml hepsini doldur bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen sakın ha erkekler gibi içme onu karaciğerini fazlasıyla yorarsın-- kutuda 1 ölçek diyorsa sen yarım iç

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim bu tozun tam porsiyonı 330 gr civarı.

0|0
    0|0
  • bir dk sen bunu neye göre aldın? spor yapıyomusun? hocanmı önerdi? ben sana hertürlü bilgiyi vericem sadece sorularıma cevap ver yeter :D

0|0
    0|0
    • 3ay

normalde bunlar 334gr oluyor 1 servisi ve bu kutudan 8 servis cıkıyor bu yüzden pahalı bir üründür. normal protein tozundan farklıdır tamamiyle besin gibi düşünebilirsiniz bunu. 334 gr alabilirsiniz bir sıkıntı cıkmaz fakat dersenizki ben tek ölcek kullanırım oda olur tabiki 250 gr işinizi görür.

• 3ay

Spor yapmıyorum kilo alamadığım için aldım doktora da danıştım protein olmadığı için zarar vermez dedi o yüzden aldım. Sabah akşam mı kullanayım peki ne yapayım? Nasıl daha faydalı olur?

• 3ay

spor yapmıyosan ne kadar dogru bilemem ama doktor kullan dediyse bişey diyemem tabi. günde 2 ölcek alabilirsin istersen sabah aksam seklinde kullanabilirsin ya da o bana fazla dersen günde tek ölcek icebilirsin sana kalmıs. spor yapıyo olsan spor oncesı falan ic derdimde spor yapmıyomussun fark etmez o yuzden gun iceriside tuketmen önemli

• yazar ustunde olcek ve 250 veya 125 grmanda ne kdr karbonhdrat degerı oldugu

0|0
    0|0
  • Spor yapıyomusun? Normal öğünlerini güzelce yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • Boşver bunları

yatmadan önce ekmek arası pilav ye

#MaviMelek

0|0
    1|0
  • Kaç ölçek alman gerektiği yazar. Gainer alsaydın.

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...