Sizce doğru bir ilk 3 mü?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Drogba kalitesine yakışır bir gol attı bence doğru ama Sneijder´in Reale attığı golde güzeldi 2 kişiyi pazara yollayıpta o soğuk kanlı vuruşu yapmak kolay değil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ziraat kupası maçında Fenerbahçe'nin pası ve golünün yanında bir hiç :)

0|2
    2|0
  • futbolla pek ilgim yok

0|0
    0|0
  • Hamit 1.

0|0
    0|0
  • 1.Drogba

2.Eboue

3.Hamit..

Ne maçtı be aklıma geldi bak :D <3

0|0
    0|0
    • hamitin schalkeye attığı gol ama :) diğerleri en güzel direk adayı olur anca :DD

• eboue de hamitte iyiydide ben drogbanın golüne şok oldum inanamadım elektirik kesildide rüya gördüm sandım :)

• Ahaha hakkaten felaketti.. Bi kanepeden diğerine uçtuğumu hatırlıyorum.. :)

• evet sıralama böyle olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Drogba'nın golü 1.liği hak ediyor kesinlikle. şapka çıkarılır o gole. Varane şımarığı dersini yeterince almıştı o maçta :)

ben Burak'ın İstanbul'da Schalke ye attığı golü de çok beğenmiştim. topukla önüne alışı, defansı geçişi ve güzel yere bırakışı. o gol de enfes bir goldü.

0|0
    0|0
  • goller güzel,oylamaya en fazla önem veren ülke Türkiye

0|0
    0|0
  • Bence en güzeli hamitin golüydü drogba ve eboueninkilerde çok gzldi biz bile çelişkide kalıyoruz :) Ama hamitin attığı gol hem şanszlığını kırdı yine tesadüf direkten girdi :) Ve skor 1 0 dı yani o golden sonra topladık ztn anlamıda büyüktü golün..

0|0
    0|0
  • oy vermek için link verseydin bizde bir oy verirdik :D şaka şaka bir fenerbahçeli olarak drogbanın golüne oy verdim .

0|0
    0|0
  • drogbanın golü seçildi zaten

0|0
    0|0
  • o maçı izledim Fenerbahçe liyim o gol olunca evde takla attım resmen :D

1|0
    0|0
  • drogba nın gölü süperdi topukla

1|1
    1|0
    • o gol 1. zaten 2. schalke maçında hamitin avladığı 3. real maçında ebouenin çaktığı gol daha devam ediyor oylama :)

• Doğru bence 3üde birbirinden güzel goller

0|0
    1|0
    • ama tüm turnuva genelinde :)

• o varaneyi sorma yaw zaten ilk maçtan sonra drogba övdü demekki küçümsemiş ilk maçta o varaneyi ama 2. maçta biraz tecavüz etti varaneye sanki :)

• he öyle öyle :D darısı bu seneye gene böyle güzel sonuçlara devam ederiz inşallah istikrar önemli çünkü

Yükleniyor...