Çok merak ediyorum İnsanlar bu kadar Kavramsız korkular içindeyken Neden yaradanın'dan yardım istemiyor ?

Kardeşlerim bir güzel açıklama bekliyorum yani cevabını bende veremiyorum kendime.

Ya okadar saçma sorular soruluyor 3 haftadır tek bir güzel soruya denk geldim oda soru şudur Merhamet.

Ne kadar gereksiz sorular var sizcede öyle deyilmi ?

Ne bilim şurdakilerin yarısına sorsan gusül etmeyi bilmez dini bilmez.

Kimisi diyorki erkek arkadasımla veya hanım arkadasımla ilişki yaşadım e kardeşim sen yarin evlendinde napcaksın eşine karına nasıl bakıcaksın.

Bu tarz hayatlar hep böylemi geçiyor ? o dogucak bebegıne nasıl sut verıceksın :/

nerede kaldı sizin eski aile kültürleriniz :/

Şu zamana kadar'da birde allahdan yardım istiyeni görmedim yani herseyden korkuyorlar ama Allahın azabını bile bile yapıyorlar ve korkmuyor

yani soru soranların coguna bakıyorum anlamsız soru soranlar gizli olmus

Gercek manada anlam tasıyanlar ise normal gizli olmadan sormus /:

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Adamin inanciyla cekecegi azaptan edebinden kulturunden sana ne ki ? Akil danisiyor iste. Senin gozune mi sokmasi lazim duasini dilegini ne bekliyorsun?

0|0
    0|1
    • Niye müslüman bir kişi diğer din kardeşinin kötülüğünü istesinki ... ? ğerçek hakda cevap aramak varken sahışda neden arıyor :/

Benim gözüme sokması lazım deyil duasını bana Allah yardım etsin kul edene kadar ama senin gibi düşünenlere Allah yardım etsin .

• her işe Allah koşmuyorki Hüddamları boşamı var ? Allah akıl vermiş fikir vermiş insana neden 72 bin alemin iyi insandır ? mantık oldugu ıcın..

• Hass... fkdjjdkdhdj

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle sizi kutlarım kardeşim farkındalık iyi şeydir yeterince bilmiyorlar allahın onlara öbür dünyada verecegi nimetler insan aklını alır bu dünya öbur dünyanı yanında kucucuk bir tane kum gibi allah kulum zora düştün mü bana gelder insanlar korkmaz ve kendini hep güçlü sanar bende diyorum ki sabah namazını dudugunda hadi yorganı uzerinden atta kalk namaz kıl bakalım ne kadar güçlüsün kalkacak gücn var mı allah bize merhametini versin inşaalllah

1|2
    1|0
Yükleniyor...