Farklı olmak için body...

Bundan 5-6 sene önce bu vücut yapma farklı olmak için kabul görebilirdi, şu an ise olağan bi' şey haline geldi. Farklı olmak artık cılız olmak, evet cılızım kendimle gurur duyuyorum. Sizce ?

Güncellemeler:
Bütün body'cileri eşekler kovalasın der soruyu kapatırım

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• aynen ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizce de

0|0
    0|0
  • Buralar vücut geliştirme fazla. Bazı kızların kaslı olsun felan diye takıntıları var. Şahsen benim yok ama cılız erkekleri beğnmem uzun olsun göbeğide olabilir yapılıda olabilir ama cılız olmz :D

0|0
    0|0
  • kötüysen sen de yap.

0|0
    0|0
  • farklılıktan çok aşırı kası güzel duruyor sanıyorlar bence iyi durmuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yo bizim burda bodyci görme ihtimalim victoria secret meleklerinini bizim evde olma ihtimalinden daha düşük :D cidden öyle ama

0|0
    0|0
  • link

bu arada avatar-soru uyumu

0|0
    0|1
  • cılız değilim,kiloluda değilim halimden memnunum.

0|0
    0|0
  • Biz farklı olmak için değil güzel ve şık görünmek için yapıyoruz nasıl kadınların giyimine kuşamına dikkat etiği gibi

0|0
    0|0
  • Bende body yapıyorum ama amaç Farklı olmak değil güzel görünmek mesela bir cılızamı daha çok takım elbise yakışır yoksa bir kaslı erkeğemi böyle düşünüceksin

0|0
    0|0
  • amacımız farklı olmak değil, farklı olmamak için yapıyoruz. anlasana

0|0
    0|0
  • hafif göbeğim var gıllı felan ama kendimden memnunum baklavaya ihtiyacım yok :D

0|1
    0|0
  • Sen nasıl mutluysan öyle ol salla gerisini.

0|0
    0|0
  • farklı olmak için değil aşırı fiziksel güç için yapıyorum

0|0
    0|0
  • 3 hafta bitcek valla yüzme body iyi gidiyo cılız degilim :D ama minyonum

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim, fit olmak lazım gösteriş için gidenleri anlamıyorum, herkes 2 ay body gidip olmayan kaslarıyla hava atmalarınıda sevmiyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...