Kızlar böyle bir eş ister misiniz?

dışarıdan bakıldığında gayet normal bir çift fakat evde eşine hizmet eden bir erkek örneğin yemeğinizi yapması ve yemek sonrası kahvenizi içerken ayaklarınızı yıkaması gibi?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• evde yemek yapmakta hizmet olmaz, beraber yapip yeriz, hatta daha bir sevgi dolu olur yemegi de daha severek yeriz amaaa simdi ayagimi yikama meselesine gelince yikatmam ! yikayani da yikamak isteyeni de hooop ayaklar benim :) gicik kaparim ayagima dokunulmasin en sevmedigim sey

0|0
    0|0
    • soruyu erkek sormasi enteresan :) nerde bu erkek niye gizli kaldi ? :D

• sorun zaten doğru insanı bulmakta bu tip olaylara bir çok kız karşı :/

• hepimizin sorunu var, hepimiz dogru insani aramakta, ve hepimiz hep cok sacma veya cok ciddi, veya yanimizdaki insanla mutsuz veya mutlu olabiliyoruz bir anda, fazla samimiyetini gosterme bence, belkide senin sorunun bu degilde baska bisey olabilir, mesela samimiyetinden dolayi hizli kanin isiniyor herkesle uyusabiliyorsundur, yani yaptiklarin degilde basta sectigin muhattap oldugun insanlar yanlistir ! dikkat yani !

Kızlar Ne Diyor 13

• istemem çok itici geldi hatta kulağıma

0|0
    0|0
  • Sadece yemek yapıp ilgi gösteriyor masaj yapıyor vs ise bu ilgili bir erkektir,bence hoştur.

Ama içinde başka şeyler de varsa bu bdsm ye girer ki bu hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • O kadarda pısırık olmasın ama ben yemek yaparken bana yardımcı olması salatayı yapması ne bileyim hoşuma gider hayat müşterek nede olsa :)

0|0
    1|0
    • normal zamanda pısırık değil hatta pısırık değil :Dbazen yapsada itici midir?

• yoo değildir düşünceli bir erkekte böyle birini bulmak zor :)

• Biz ona bdsm yani kolelik ve efendilik diyoruz

0|0
    0|0
  • hayır istemem şu şekilde yemek yapabilir evin toparlanmasına yardım edebilir ama ayaklarımın yıkamasını o kadar da değil

0|0
    0|0
  • Yemek olayı güzel ama ayak yıkamak çok abartı. Ev işlerinin hepsini yapması da normal değil ama arada yardım ederse çok güzel olur bence :)

0|0
    0|0
    • bunlar ztn herzaman degil bazen yapılacak birsey :)

• Tabi evleneceğim insanla bir dayanışma içerisine girmek isterim ama fazlası zarar o kadar da abartmasın :D

0|0
    0|0
  • o kadarda değil :)

0|0
    0|0
  • Oow :) O benim kıymetimi bilsin gerek yok bunlara ben onu mutlu ederim.

0|0
    0|0
  • Hayır .

0|0
    0|0
  • yok istemem o ne oyle ya -_- hasta oldugumda oyle olsun sadece ,erkek dedigin erkek gibi olcak yani

0|0
    0|0
  • Nerdeymiş o.O

yemek yapmak zorunda da ayak yıkatmam

0|0
    0|0
  • Bi fetiş daha mı :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeş bunun üzerine gider ben sevgilimin ayaklarını yıkarım sonrada o ayacıklaı muc muck öperim :D

Ne yani çok mu bdsm yiz :D Her bokada bir isim buluyosunuz.'' ! Bdsm ne ya insanın içinden gelmiş olamaz mı ?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu fetişistlerden de her ay bir soru gelmese olmuyor

0|0
    1|0
  • şabaniye detected.

0|0
    0|0
  • böyle erkeğe pısırık olarak bakıyorlar onlara sert maço lazım, sonra hastalandıkları zaman adam eve bile gelmez yemek yok içmek yok, bence erkek cinsiyet olarak bile olsa bazı şeyleri bilmeli.nasıl diyim tek başına kaldığında kendini idare edecek birşeyler biliyorum idare ediyorum.

0|1
    1|0
Yükleniyor...