Hocaya gittim, Bana bu durumu açıklarmısınız ? (Din)

Arkadaşlar hocaya gittim az önce, kağıda bişeyler yazdı. Bana dediki kız arkadaşınla evlilik görmüyorum yakın bir vakitte ayrılıcaksın, ilişkiyi sen bitirmek istiyiceksin oda aynı şekilde cevap vericek felan. Umutsuzluğa düştüm, HZ.Muhammed bile geleceği göremezken bu hocalar nasıl böyle konuşuyor ? Umutsuz bırakması yanlış bence, Allahın yolu umutsuzluk değil ki umut yoludur.

Kız arkadaşımla düzgün bir çift olmak istiyorum, ayrılmadan pes etmeden vazgeçmeden. Bunun için ne duası ediyim neler yapmalıyım ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• İyi ki o hocaya manitan gitmemiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah Hz Muhammede bile bahşetmediğini bu üfürükçü hocaya mı bahşedecek . gelecek ile ilgili herşey sadece O 'nun bilgisindedir

0|0
    0|0
  • benimde arkadşım gitti kısmetini açtı dualarla bişeyle yıkandı sogan yaktı falan ama 4 5 kişide dahae etkisini gösterdi diyim

0|0
    0|0
  • Allahtan başkası geleceği bilemez sen namazını kıl hayırlısını iste Allahtan o en güzelini zaten verecektir

0|1
    0|0
  • kimse geleceği bilemz ve kaderine bir yerde sen kendin yön verirsin.gittiğin hocanın lafına bakma zaten gerçek hoca olsaydı geleceği Allah'tan başka kimsenn bilemeyeceğini bilr sana bunları söylmezdi

0|0
    0|0
  • HZ. Muhammed bile geleceği göremez diyen sen ne diye oraya gidersin peki ?

1|0
    0|0
  • hocaya mı gittin buyucuye mi gittin ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hoca dediğin üfürükçü mü gizli kahraman ? Ben de bir imama gittin sandım. O adamı geçtim de madem geleceği Peygamberimiz dahi bilmiyor diyorsun da ne halt etmeye üfürükçüden öğrenmeye gittin diye sorarlar adama.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hem inanir gidersiniz isinize gelmeyincede elestirrirsiniz.Evet kimse gelecegi bilemez ve inanip hocalara gidenler maalesef fal baktirmis oluyor ve buyuk gunaha giriyor.

0|0
    0|0
  • Senin gidip dinlemen doğrumu :))

0|0
    0|0
  • sen erkek olduğuna eminmisin

0|0
    0|0
  • hz muhammed e ALLAH gaybı göreblimesi müsade etmişti. göremedi diye birşey yoktu.

0|0
    0|0
  • bi de hacca git bakalım

0|0
    1|0
  • "HZ.Muhammed bile geleceği göremezken bu hocalar nasıl böyle konuşuyor" demişin, eeee o zaman niye gidiyorsun keke.

0|1
    0|0
Yükleniyor...