Bugün biraz fazla yedim bir bakar mısınız?

Arkadaşlar hergün spor yapan biriyim 1.5 ayda 12 kilo verdim kilo olarak düştüm şimdi yagları eritip kas yapmak için antreman yapıyorum evde bugün pizza falan yedim bir günden bişey olur mu bir kötü oldum :( ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Aksine vücuda şok etkisi yaratır yarın egzersiz yaparak daha hızlı kilo verirsin fakat 1.5 ayda 12 kilo çok fazla yakın zamanda verdiğin kiloları geri alma olasılığın yüksek ve bir daha kilo alıp verdiğinde vücudun çatlaklardan görünmeyecek dikkatli gitmeni tavsiye ederim hadi biraz yürüyüşe çık :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Malesef oturdugum yer sanayi bölgesi yürüyüş falan yapamıyorum sadece fıtness video ları ile zayıfladım sağlıksız bir olay yok ki abur cuburları falan kestim ekmeği kestim öyle zayıfladım

• 3ay

Çok kesmişsin ama evde egzersiz yap ip atla mesela ya da birkaç mekik çek o bile etkilidir normalde 12 haftada vereceğin kiloyu sen 5 haftada vermişsin inşallah geri almazsın birkaç hafta dengede tutmaya çalış kilonu hala hızla vermeye devam edersen toparlanamazsın 5 ayda 14 kilo verdim ben de aradaki farkı anlaman için söylüyorum :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sorma knk bende yedim biraz bugün fazla evlat acısı gibi koydu :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bisey olmaz cok yediginde cok hareket et arada boyle kacamaklar zarar vermez

0|0
    0|0
  • Hayır ertesi gün daha az ye veya daha çok spor falan yap bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • olmaz yarın daha hafif şeyler yersin.

0|0
    0|0
  • buraz kus ve nasıl zayıfladın neler yaptın banada söyle benımde 15 kılo fazlam var

0|0
    1|0
    • 3ay

Kusmak sağlıksız o tarz şeyler yapmam

• 3ay

ben yapıyorum ama ve 3 senedır öyle bı hastalık halıne geldı bende 😕

• yok. vücudun onu atar zaten fazla geldiği için. bir günden birşey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir gunden hıcbırsey olmaz serbest gun yapmışsın bu cok normal

0|0
    0|0
  • birsey olmaz

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz kardeş,

0|0
    0|0
  • Bende ayda bir MC donals gidiyorum spor da yapıyorum gelişmeler gayet iyi boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...