Atatürk kadını ne demek biri tanımını yapabilir mi?

Arkadaşlar modern atatürk kadını ne demek biri tanımını yapabilir mi?

Birde atatürk kadınıyım diyen arkadaşlar veya atatürk erkeğiyim diyen arkadaşlar dürüstçe söyleyebilirmi müslümanlarmı değillermi?

Ben şu kavgayı hiç anlamıyorum üniversitedede görebiliyoruz kendine atatürkçü diyen bir grup öğrenci tesettürlüleri sözle taciz ediyolar.Nedir bu zulüm?

Atatürkü sevmeyenlere kızıyosunuz yahu siz atatürkçülük adına insanların dini inanışlarını engellerseniz bu millet neden sevsin atatürkü? Mantıklı düşünün atatürk adı altında zulmediliyo size.Siz sevebilirmisiniz atatürkü?

Son olarak şunu söylüyorum sizin dinci diye nitelendirdiğiniz insanlar üniversiteye çıplak girmek yasak deyip joplasalar sizi siz peygamber efendimizi sevebilirmisiniz?

Dinde zorlama yok deyip nasıl bu insanlara tesettürlü oldukları için zülme reva görrüyosunuz

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ataturku sevenler 90 yasinda kirmizi rujlu kadinlar:))))

2|4
    1|3
    • aynen +1 :)

• atatürkü bende severim ama kayıklık için değil ama ataürk seven kesimler belli doğrya doğru..

• pardon layıklık için değil kadın 80 yaşında kırmızı rujla şişli 19 mayısa katılmış geçen sene .daha ne bayram olduğunu blmiyor ..atatürk açıklığı getirdi ondan severler

Kızlar Ne Diyor 2

• Atatürçülük ne demek tam anlamını bilmiyosun ki gelmiş burda gördüğün kadarıyla soru soruyosun..

Atatürkçülük dini yaşamaya engel değil bunu öğrenin artık ..

0|2
    1|1
    • Ya ne demek engel değil tesettürlü kızların joplandıgı haberleri görmezdenmi geliyosunuz?

• boş boş konuşmayı bırakın artık . Ölmüş gitmiş adamın ardından bık bık .

0|0
    0|0
    • O ölmüş gitmiş adam adı altında insanlar aşşalanıyo kaç genç eğitiminden vazgfeçti bık diyo ya

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin dediklerin gerçek Atatürkçü değil Atatürkü kullanan arkadaşlar.Nasıl şuan bazı dindar gibi insanlar dindar gözüküp dini kullanıyor .bunlarda aynı şekilde Atatürkü kullanıyolar.

1|0
    0|0
  • Akp adı altında da vatandaşa zulmediliyor ona ne yapacaksın ? Atatürkçüyüm cuma namazıma gittim hafta sonuda belki de kıyıya inip birşeyler içebilirim bunların Atatürkçülükle ne alakası var...

0|0
    0|0
    • Ben giyimden bahsediyorum sen ne diyosun arkadaş ya Akp yi savunan kim? Bu ülkede dini hassasiyetleri olan insanların akp yi desteklediğinimi zannediyosun? İslam için akp chp den daha tehlikeli bir parti.Allah bin belasını versin akp nin ne alakası var dini hassasiyetleri olan insanları BOP eş başkanlarıyla bir tutmayın

• Anlatmana sokayım senin.

• bende sana sokayım

• Benzer örnek dini uç noktalarda savunanlarda da mevcut. İkisi de hoş değil, toplumda zıtlaşmadan başka bir işe yaramıyor. Herkes birbirine saygılı olmalı, amaç aynı sonuçta; ülkenin iyiliği...

0|0
    0|0
    • Dini uç noktada savunan insanlar derken? El kaideyi felanmı kast ediyosun anlayamadım ülkemizde dini uç noktada savunan yok dini hassasiyetleri olan insanlar evlatlarını kendileri gibi yetiştirir o kadar en fazla yaptıkları bu nerdeyse çıplak gezen insanları höst münafık bu ne hal deyip joplamıyolar mesela

• İşte senin dediğin şeyleri yapacak kapasitedeki insanlardan bahsediyorum, öyle insanlar var bizzat karşılaştım. İnsanları örtülerinden dolayı yargılayanlara da bir şey demiyorum zaten, savunulacak bir tarafları yok zaten. Onları Atatürkçü olarak algılama.

• peki ozaman içki yasağınıda acıkla ?

din olmasa eğer bu olucakmıydı neden oruclu bir toplumun içinede elinde suyla dolasamıyorsun bu baskı değilmi

0|0
    0|0
    • elinde suyla dolaşıyosun diye joplanan var mı?

Oruçlu adamın karşısında su içersen elbet hoş karşılanmaz.Saygı ne demek ilk önce onu öğren.Saygı denilen kavram karşılıklıdır.Sadece sen saygı beklemezsin karşındakide senden bekler.Sen ramazanda su içmek istiyosan etrafında oruç tutan insanlarıda göz önünde bulundurucaksın duvara dön iç kıyıya köşeye dön iç.Ama oruçlu adamın önüne dikilip su içme.Bunu yaparsan saygıdan bahsetmene kimse izin vermez.Baskı dediğinde bu değildir.

• Atatürkçülük kalmadı dıye dusunuyorum, sadece Bu yoldan işlerını görmeye çalısıyolar.

İnsanlar işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...