Günde ne kadar ip atlamalıyım?

Boyum 1.65 kilom 60-61 arkadaşlar. Süre tutunca günlük enerjime göre atladığım sayı değiştiği için süre tutmuyorum. Bugün 500 yaptım. 10'ar 10'ar artırmayı düşünüyorum. Uygun mudur? Bu arada hızlı tempoda yapıyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ortalama kaç dkya denk gelıyor 500 ıp atlaman

0|0
    0|0
    • 3ay

20-25 dk oluyor. Her gün 25 artırarak yapıyorum

• 3ay

Anladım güzel gdiyisun sureni uzat devam et ip atlamak zararlı diyenlerde bakma sporcu sudyeni taktin mi hiçbir sorun olmaz o. zmn koşmada memen sallanıyor vs bilgisizleri ciddiye alma ip atlamak güzel kalori harcatir ve tum kaslarıni orantılı şekilde çalıştırır devam et👍💪

En İyi Kız Görüşü

• Bana kalırsa günde 30 dakika tempolu yürüyüşün ardından ip atlanmalı dizlere dikkat et güzel program fakat şimdi bu sayıyla yapıyorsan ileride hiç bırakmaman lazım bırakırsan vücut kendini bir daha toparlayamaz istikrarla devam :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Sınava hazırlandığım için kısıtlı vaktim var o yüzden başka bir spor uygulayamıyorum :) Bu arada atlarken dizleri kırmamak gerekiyor değil mi? Dimdik bir şekilde atlanmalı

• 3ay

Çok teşekkür ederimm :)

• 3ay

Rica ederim farklı şekillerde atlarsan daha çabuk kilo verirsin kardiyo egzersizleri arasında en etkilisi ip atlamaktır zaten bir de hızlı kilo vermek için bol su iç, uykuna dikkat et mutlaka :) Aşağıda bir arkadaş ip atlamanın kardiyo egzersizi olmadığını söylemiş 8 yıldır spor yapan biri olarak kendisine bu yazıyı armağan ediyorum :)

kaanlazayiflama.blogcu.com/.../5505576

Erkekler Ne Diyor 4

• nedir bu ip atlama sevdası anlamıyorum herkes ip atlayarak yag yakmaya calsııyor... arkadaslar bukadar çok ip atlamak zararlı özelliklede göğüslerinize araştırıp okuyun bıraz.. bununla ilgili video var youtubede Savaş cebeci meme sarkmasıyla ilgili açıp izleyin artık öğrenin şunu

0|0
    1|0
  • İp atlamak calflarını geliştirir. Sen ne için atlıyorsun ipi anlamadım? :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Zayıflama amaçlı

• 3ay

Farkındaysan ip atlamak cardio sayılmaz demedim. Anlatmak istediğim şey sadece ip atlayarak zayıflayamazsın aksine baldır bölgesini geliştirirsin ama bunu cardio ile yaparsan dengede tutmuş olursun. Neyse anlamayacağını tahmin ettim zaten uzatmaya gerek yok. Nasıl biliyorsan öyle yap

• 3ay

Ya evet evet, hadi abicim

• 15 dakıka yeter

0|0
    0|0
  • 3 gün 500 atla sonra 600 e çıkar sonra 750

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne için yapıyosun zayıflamak için mi uzamak için mi 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Zayıflamak için. 20 oldum uzamaya pek etkisi olmaz bence 😂

• 3ay

Ben de nasıl uzasam diye düşün daha oof of 😂😂

• bence gunde sabah 100 aksam 100 kere ıp atla

0|0
    0|0
    • 3ay

Kız ben 500 atlıyorum az geliyor hızlı tempoda yapınca 100 birkaç dakika sürer anca

• 3ay

benım boyum 1.69 kılom 52 ben gunde 100 tane atlıyorum bence 500 fazla gibi bılmıyorum ama ben yüzmeye gıtmek ıstıyorum zayıflamak ıcın falan degılde saglık ıcın ya dabısıklet surebılırsın ben cok bısıklet surmekten zayıfladım ıstemeden 60 kıloydum 5 sene once :)

Yükleniyor...