Ilişkide karşınızdaki yeterince çabalamıyorsa naparsınız?

Sevgiliniz yeterince çabalamıyorsa, söylediklerinize duyarsız kalıyorsa mutsuzsanız naparsınız? ayrılmak en doğrusu mu? elinizden gelen herşeyi yaptığınıza inanıyorsanız tabii ki.

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilişkiyi yürütmek için elimdn gleeni yaparım ama buna rağmen olmuoyrsa o gitmeyi kafasına koymuştur ve üstadın dediği gibi ağzımla kuşa tutsam kuşun kanadının rebgini bile beğendiremem. Kısacası o uğraşmıyorsa ve benim de vicdanım rahatsa yaptıkları için, ilişki biter. Asla da geri dönmemi dönerse de kabul etmem. Bu kadar aaçık ve net.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ayrılmak en doğrusu evet. duyarsız ilgisiz alakasız birisiyle kalp kırıklıklarıyla dolu seneler yaşadıktan sonra evlendim. sonrası hiç hoş olmadı ve boşandık. taşıma suyla değirmen dönmez. seve seve senle değilse seni umursamıyosa hiç uzatmayacaksın ilerde daha çok üzüleceğine şimdi gerektiği kadar üzülüp yol vereceksin.

1|0
    0|0
  • Sevdiğin bir insansa oturur sakince hem kendi özeleştirini hem de karşı tarafın eleştirisini yaparsın düzgün saygılı ve samimi bir şekilde.Bazen kadınlar ve bazı insanlar hatta çoğunluk en ufak şeyde ilgilenmiyor diyebiliyorlar hemen başka yere yorumluyorlar düşününce anlıyorlar ama çoğu bu hatayı yapar dediğim gibi yaparsan sıkıntın geçer.En azından doğru kararı verdiğine emin olursun.

1|0
    0|0
  • Söylediklerime duyarsız kalan, beni mutsuz eden, sevişmekten öteye gidemeyen kişi zaten benim sevdiğim kişi olamaz. 'Sevgili' tabiri ona biraz fazla olmuş olur ancak takılmalık kız arkadaş derim ben ona. Tabii ki ayrılırım. Onunla kaybedeceğim zamanı da daha verimli değerlendirmiş olurum.

Beni eksileyecekler muhtemelen aşk acısı çekmenin ne kadar salakça olduğunu henüz anlayamamış ergenlerdir :D

1|0
    0|0
  • Ayrılırım genelde umursamayan taraf olmama ragmen yine de ayrılan taraf oldum bağımlılık yaptı bende ayrılmak :) :P

1|0
    0|0
  • kural 1 karşındakinden fazla çabalamıyıcaksın.. kural iki karşındakini ondan fazla düşünmiyiceksin dostum kaybediyon yoksa

1|0
    0|0
  • napardım biraz uzaklaşırdım eğer seviyorsa zaten tıpış tıpış gelirdi sevmiyorsa zaten yapacak birşey yok

1|0
    0|0
  • bu sorunu aynen yaşadım.. uğraştım, çabaladım. ama aynı ilgiyi göremedim.. bence ayrılık en doğru karar. bazı şeyleri zorlamamak lazım.

1|0
    0|0
  • korum g*tüne tekmeyi ne yapıyorsa yapsın. Kimsenin beni mutsuz etmeye veya oyalamaya hakkı yok. Kendi başımın çaresine bakarım ben.

1|1
    0|0
  • Sence ayrılmak en doğru olan değil mi ?

Kalıp her gün " neden bi' şeyler için çabalamıyorsun Ahmet ? " diye ona sitem edip kavga edeceğinze, inceldiği yerden kopsun diyorum..

1|0
    0|0
    • öyle görünüyor zaten canım.. :)

• Sen üzülme tatlım, o seni kaybettikten sonra, arada onun aklına gelir, aklını alır ve pişman edersin, snaa güveniyorum ben.. ^,*

• hahaha:D işte en son bir kaç gün konuşmayalım sen bir toparlan dedim ama ayrılmayı düşünüyorum bu sürenin sonunda, soğudum:/

• aynı modelden bendede vardı postayla geri yolladım bu modeller sorunluymuş zaten

1|0
    0|0
  • bi yerden sonra sende sıkılırsın sürekli onun yapmadıklarını görürsün kafana takarsın falan ayrılma düşüncesi sürekli kafanda dolasır sonunda da ayrılık...

1|0
    0|0
  • belki tarzı öyledir seviyordur ama belli edemiyordur mesela ben sevgi sözcükleri söyleyemem ama belli ederim kimisi belli bile edemez içince yaşar kalbindekini bilemezsin

1|0
    0|0
  • Bence mücadele vereceksin.. birde konusmak lazim.. irtibat çok önemli.. bisey söylemeden etemeden sadece mücadele edersen, karsidaki anlamiyabilir.. konusmayi dene..

1|0
    0|0
    • yeterince denedim valla bu gidişle kanser olcam sayesinde, bana ne ya

• umut onun umrunda olsun.. sen elinden geleni yapmissin, sana deger vermeyene sen neden deger veresinki? tanimadigim için yanlis bisey söylemek istemiyorum.. ama sana kim nasil davraniyosa sende o na öyle davran :)

• orası öyle tabii

• Bunun nedenini sorarım, gerekirse ayrılırım.Zaten böyle davranan biri artık size karşı bir aşk beslemiyordur

1|0
    0|0
  • eger fazla çabalamıyorsa kırbaçlamayı dene baktın oda olmuyor bırak gitsin..

1|0
    0|0
  • karışdaki çabalamıyorsa, istemiyordur.. Zorla da olacak değil ki...

1|0
    0|0
  • Hiç birşey tek taraflı değildir...

eğer bir kişi mücadele veriyorsa o ilişkiden birşey bekleme

1|0
    0|0
  • Mutlaka birisidaha fazla sever.Ve genellikle az seven kişi ayrılır.Bu hep böyle oldu ve böyle kalcak

0|0
    0|0
  • sarhos ederim

0|0
    0|0
  • ısrarla çabalarım ama bir ilişki bitmişse senin çabaladığın ona farklı geliyor buda gerçek

0|0
    0|0
  • Arkadaşım inan bana eğer sen oysan sna sesleniyorum çok yorgunum biraz zaman ver ;( nefes alamıyorummmmmmmmmmm...

NOT: TRİP ATMA ARTIK BIKTIM :D

Sen oysan eğer değilsen umursama :)

1|0
    0|0
  • neden çaba harcamadığı önemli.sevmediği için fedakarlık yapmıyosa ve karşı taraf elden gelen herşeyi yapılmışsa ayrılmak en doğrusudur.böyle şeylerde taktik teknik düşünmemek gerekir akışına bıraklmalı bazı şeyleri

1|0
    0|0
  • Sal gitsin...

1|0
    0|0
    • Peeki, biz buralardayiz.

Kızlar Ne Diyor 8

• Tolere et, alttan al, sürekli değiş, sence de Türk erkeğine fazla değil miyiz?

3|0
    0|0
  • çabaladığını görene kadar kendimi yormam ve beklerim...

1|0
    0|0
    • bu bekleme süresi seni yıpratmaz mı, daha mutsuz kılmaz mı peki?

• vay duygusuz odun yaa :S

• aynı dert bendede var bide nişanlımm diyorum toparlan azcık atsan atılmaz satsan satılmazz nolcak böylee neee çektikkk beeee:)

2|0
    0|0
    • çekmicem ben, erkek erkekliğini bilcek ilişkide. onların bizi toparlaması gerek, ilişkide yerimiz değişmiş gibi hissediyorum ben erkek oldum, o kız :D

• biter o ilişki

1|0
    0|0
  • kimse mutsuz olmak için bir yola baş koyup emek harcamaz.sürekli ben fedakarlık içindeysem, sabretmiş bir şeylerin olması için çaba göstermişsem ve karşımdaki de artık bunu idrak edemiyor seviyesindeyse kaçınılmaz sona hazırlıklı olmak lazım.

1|0
    0|0
  • Hemen ayrılmamak gerekir. Uyarılmalı ilk önce. Sonrada biraz arayı soğutmalı. Bakarsın belki düzelir, düzelmezse de sonumuz ayrılık dersin. Yine düzelmezse malesef acı son..

0|0
    0|0
  • Eğer buna ısrarla devam ediyosa önce onu delirtir sonra isteksiz davranır sonrada çuval gibi yatardım :D aklı başına gelir veya bende onun hoşuna giden şeyleri yapmazdım

0|0
    0|0
  • Aynen öyle daha fazla uzatmadan ayrılmak lazım..

Sonrası daha üzücü olur.. : /

1|0
    0|0
Yükleniyor...