Pereira yüzünden Fenerin kaçırdığı oyuncular?

1: Nicolae Stanciu 23 yaşında orta saha oyuncusuyla yönetim anlaştı ama pereira istemedi bu oyuncu 10 milyon € anderlecthe transfer oldu.

2: Hakim ziyech transferin son gününe kadar Fenerbahçenin gündeminde kalan 23 yaşındaki orta saha oyuncusunuda malesef pereira istemedi oysa yönetim hem kulübüyle hemde oyuncuyla çoktan anlaşmıştı. pereira istemeyince uzadı gitti.

3: Oscar romero: Hakim ziyech olmayınca transferin son gününde yeniden gündeme gelen 24 yaşındaki paraguaylı orta sahayıda pereira istemedi.

4: Sami Nasri beşiktaşa neredeyse gelmek üzere olan fransız oyuncuyu yönetim pereiraya önermiş istiyorsan ala biliriz demişler ancak pereira bu oyuncuyuda istemedi.

5: Ve en acısı luis Nani pereira bizzat satılmasını istedi. gerekçe ise anlaşamadığını öne sürdü. nani Fenerde 14 asist 12 golle oynadı bir kanat oyuncusunun yapa bileceği en iyi istatistik. bukadar verimsiz orta sahaya ramen.

Fenerden bir pereira geçti asıl darbeyi Fenere yaptılar. oyuncuların fizik gücü hala çok düşün 1 yıldır düzgün çalışmadıkları için.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Sadece kullanamadığı Markovic, Nani, Rvp, Ozan yeter

0|1
    0|0
  • Yazıklar olsun bu adama ne hale getirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...