Kusmak istiyorum yardım?

Merhaba. dalga geçmeden cevap verin. nasıl kolay kusabilirim? zayıflamak için. spor yapıyordum çok daha kilo aldım zaten yemek yemiyorum az az. kan tahlili yaptırdım biraz şekerim yüksekmiş. boyum 160 kilom 63 . yardım edermisiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bunu asla yapma bunu yapanlarda alışkanlık yapıyor ve bir deri bir kemik kalıyorlar. sakın bunu bir zayıflama olarak düşünme... bu çaresizlik ve hastalık nedenidir...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• kilo vermekle kusmanın ne alaksı var ne saçma bir soru bu böyle

0|0
    0|0
  • Kusarak kilo verilmez. Boşu boşuna miden ülser olur, gelecekte de pankreas kanserinden ölüp gidersin

0|0
    0|0
  • Günde 2 km ýürüyus iyi gelecektir ve beslenmene dikkat edip ekmeği keseceksin, ayrıca bence kizlarin ideal kilosu 50-65 arasi bence tam iyi

0|0
    0|0
  • zararlı bir yöntem ileride ciddi mide hastalıkları çıkarabilir yöntem olarakta doktorlar aa yap deyip çubuk sokuyorlar ya ondan sokmak

0|0
    0|0
  • diyetisyene git

0|0
    0|0
  • sana yalvaririm yapma bunu

0|0
    0|0
  • vişne suyu eşliginde peynir ye

0|0
    0|0
  • tuvalette parmak at kendine başka bir yolu yok bence

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl yapıcam

• 3ay

tamam saol denerim

• 3ay

denerim mi bence dene laf olsun diye sormadıysan tabi o kadar dil döktüm banada yazık

• Parmak bas

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun ciddi bir hastalik olusturabildigini biliyorsun dimi? Sacmalamayi birakir misin.

0|0
    0|0
    • 3ay

umrumda bile değil hergün insanların bakışlarından kaćmaktan, dış görünuşe önem verenlerde yoruldum. kilolu olmak daha kötü

• 3ay

aynen aynı yorumu yaptık seninle... hasta olacak haberi yok...

• 3ay

Canim benim. Asiri kilolu degilsinki? Sporla devam et, fit olmana önem ver. Basta kilo alman normal, kas yaptigin icin. Sonradan kendini daha iyi hissedeceksin. Bogazina parmak atip ipince olunca insanlar sana daha da bakacak ama bu sefer sen ölüme yakin olacan. Bilmem anlatabildim mi.

• Kusmak çok zararlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...