Yazın nasıl beslenirsiniz ne kadar spor yaparsınız?

Gün içinde ne kadar spor yaparsınız? Yüzme basket futbol yürüyüş?

0|0
11|23

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Haftanın 6 günü yaklaşık 5 KM yürürüm. Çoğu arkadaşım "La 40 kuruşa gidiyorsun zaten" dese de yürümek bana bambaşka bir haz veriyor :)

0|0
    0|0
  • sen de neler var sporla ilgili?

0|1
    0|0
  • Her sabah kalkar 30 dk yürür 10 dk koşarım. Eve geldiğimde bir elma yerim ve 2-3 saat kahvaltı yapmam. Akşam ise spora gider fitness çalışırım.

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün 1 saat yüzme yapıyom yetiyor bana beslenmede ne yersen ye spordan sonra muz a ek olarak yourt ya da süt tüket tamamdır.

0|0
    0|0
  • 15 gündür yemek yiyemiyorum yahu işth falan kalmadı

0|0
    0|0
  • Yağlı yiyecekleri, besinleri az tüketirim. Spora devam ederim şuan olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • yürümek yüzmek çok kalori harcatır no ekmek yes yemek karpuz yerim :D

0|0
    0|0
  • Hiç spor yapmasam günde en az 5 km yürürüm

0|0
    0|0
  • 1.5saat vucut + yüzmeyede başlıcaz yeah :D

0|0
    0|0
  • genelde badminton çok oynarım ve kondisyon çalışmalarıda yogun olur ama gun içinde süreklilik arz etmez:)

0|0
    0|0
  • Karpuz çok olduğundan her öğünde yerim diyebililrm susuzluk ihtaycımı giderir. Hiç yoksa 7 8 km yürürüm bazı sabahları kalkar koşarım... yağlı yiyeceklerdn kaçınırım.

0|0
    0|0
  • haftada 3 - 4 saat yüzerim , sabah pek kalvaltı yapamam kalkakar kalkmaz bazı pazarlar da koşuya giderim . sen ?

0|0
    0|0
  • Yağlı yemem - Bol sebze meyve 3 beyaz'dan uzak dururum herzaman. Hergün spor.

0|0
    0|0
  • sadece yağlı yemeklerden ve şekerden uzak dururum. vücut geliştirme yaparım. ama kışın hep üşenirim :(

0|0
    0|0
  • basket spor amaçlı yürüyüş yapmam voleybol oynarız genelde

0|0
    0|0
  • Haftanın 4 - 5 günü spor yapıyorum. Vücut geliştirme. Beslenmemide, hedeflerime göre belirliyorum.

0|1
    0|0
  • Ben ayikido cuyum hemen hemen her aksam sipor yaparım 1 saat felan sabahları tembelim ama

0|0
    0|0
  • çalışmak çalışmak çalışmak :(

0|0
    0|0
  • Spor hiç yapmam yazlı kışli aynı şeyler.

0|0
    0|0
  • aç kalırım

0|0
    0|0
  • mevsime göre beslenme alışkanlıklarımı değiştirmem

yaz kış sadece esmerlerle beslenirim

0|0
    0|0
  • yürüyüş yapıyorum ama kafa dağıtmak için kilo vermek değil almak istiyorum.

0|0
    0|0
  • yazın yüzme yeterli oluyor. zaten sıcaklardan dolayı ağır şeylerde yiyemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• gecen yazi cok berbat gecirdim, evde yalniz yemek pisiremez halde, kapali, bildigim tek bir yol vardi o da supermarket ile evin arasindaki yol, alis veris yapardim haftada bir, ya da hergun, budjemi ayarliyordum, bana verilen budjeyi kullanmak zorundaydim yani tamamen hersey yoldan cikti anliyacaginiz, tüm kisi spor yaparak gecirdim, tüm yazi da yatip yiyerek oldu, sanirim evdeki yalnizliktan ötürü oldu, berbat biseydi, bidaha yasamak istemiyorum diye bunu bu sene herkesle yani ev halkiyla beraber tatile cikmaya karar verdim

0|0
    0|0
  • Yüzüyorum, yürüyorum. Yağlı yiyemiyorum hemen miğdem bozuluyor zaten, hafif şeyler genelde salata, meyve zeytinyağlı

0|0
    0|0
    • Bende patates tava duskunlugu var:((

• Yeme canım bir aynaya bak ve kilon normalse şuan da, böle devam edersen rahat bir 10 kg alacağnı, kıyafet bulmakta zorlanacağını, sürekli uzun giyerek etlerini örtmekle zamanını geçireceğini düşün :)

• Haklısın canım ya keşke en hasas noktam:)

• İstisnasız her gün yüzerim. Beslenme düzenim çok bozuluyor ama. Biraz daha fazla alkol almaya başlıyorum,pek yemek yemek gelmiyor içimden sıcaklar yüzünden. Ölümüne dondurma yerim ama. Yüzmesem dubaya dönerdim.

0|0
    0|0
  • haftanin 4 -5 gunu spor salonuna gidiyorm beslenmemdede yagli yemeklerden ve abur cubur lardan uzak duruyorum .

0|0
    0|0
  • Basket oynuyorum , yürüyüş yapıyorum , haftasonları yüzüyorum.. :D

Zaten çok hareketliyim daha da ekstra bişiye gerek kalmıyo balım..

0|0
    0|0
  • yarım saat sonra çıkıcam basketbol oynamaya,haftasonları da koşuyorum sabahları ama top idmanı da yapıyorum,1 ay sonra da fitness'e başlayacağım.

0|0
    0|0
  • fil gibi yerim kaplumbağa gibi yürürüm ne hayvanım ben be

0|0
    0|0
  • her gün 45 dk yürüyüş+koşu

0|0
    0|0
  • Son 3 ay yüzmeye devam edicem. Sonra bırakıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben sporcuyum , hergün antrenmanlarım , jimnastik programlarım var ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...