Kaç Adet Facebook Hesabınız Var ?

Kaç Adet Facebook Hesabınız Var ?

-Benim onlarca Ama bana ait olan sadece 1 adet :)) Gün içerisinde canım sıkıldıkça facebook patlatmaya çalışıyorum ortalama 30 adet denemeden 5 tane elde ediyorum :D sonra bir yakınına mesaj atarak facesini geri veriyorum ( Pokerdeki parasına bakmak için yoksa mesajlarına dahi dokunmuyorum ) :))

Güncellemeler:
Arkadaşlar güncelleme yapma geregi duydum rahatsızlıktan dolayı özür. - Program ile patlatmak mazide kaldı merak eden arkadaşlara söyliyim dedim ( Sadece düz mantık çok basit ve bir çok arkadaşıma faydam dokundu ) Ancak tabi %100 diye birşey yok ( %10 olasılık ) bir gün detaylı soru şeklinde anlatacağım facenin ufak bir açıgı sadece .

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• 1.

0|1
    0|1
  • Hiç yok. 1 sene önce dondurdum. O zamanda bir tane vardı.

0|1
    0|1
  • hiç tane hesabım var pokeride zynga nın kendi sitesinde oynuyorum chiplerimi kaptırmam :D

0|1
    0|1
    • sorma ya bende 12B para vardı 1 gecede bitirdim... :( ama her 10 günde bir 50 m ile 250 m arası geçiyo elime simdi tüm hesaplarım 0

• Bir.

0|1
    0|1
  • 1 tane var..

0|1
    0|1
  • bir tane bana ait bir tanesinide sayfa açmak için açtım

0|1
    0|1
  • 20 tane hesabim var)) :D

0|1
    0|1
  • 1 tane var onuda kapatıcam..

0|1
    0|1
  • bir tane var

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 adet var. Patlatmak, ele geçirmeye çalışmak, poker parasına bakmak falan amaçsız kral gibisin :) :)

0|1
    0|1
  • yapma öyle şeyler çok ayıp :) 2 tane var birisi değer verdiklerim diğeri muhatap olmak zorunda kaldıklarım için.

0|0
    0|1
    • :D - Syın XXXX XXXXX Bu faceyi kontrol amaçlı ele geçirmiş bulunmaktayız. Eğer yakınıysanız şifreyi iletiniz ( Sonra ingilizce devam ) :DD O da garibim iletiyo napsın

• neyseki netin ilk çıktığı zamanlardna beri kullandığım için düşmüyorum bunlara :D zaten patlatmak diye birşeyde yok bir şekilde kullanıcıya söylettiriliyor ya da key logger dah aolmadı ipucu :D

• baska ya bu :D program falan değil

• 1 tane var, 5 yıl önce açmıştım

0|2
    0|1
  • 1 adetcik:D

0|1
    0|1
  • 1 tane var onuda pek kullanmıyorum.

0|1
    0|1
  • 1

0|1
    0|1
  • 315 tane açtım 150 tanesini falan kapattılar ama varya sabah ezanına kadar uyumayıp dk da 1 2 tane açıyordum çoğu kapandı 100 tane sağlam kaldı

0|0
    3|1
  • benimki ni de kırsana. nicki thrtahiroglu. bekliyorum. cevabım da 1.

0|0
    0|2
    • o kadar basit değil ki kardes %100 kırarım demedim 30 taneden 5 tane patlatabiliyorum dedim o da programla falan değil

• üj bej dane var nörecen ?

0|0
    0|2
  • Patlatmak nedir ya neyle patlatıyorsun? Eskide kaldı o deyim msn patlatırım şeyleri. Benim hesabı da patlat hadi görem :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...