Kaç Adet Facebook Hesabınız Var ?

Kaç Adet Facebook Hesabınız Var ?

-Benim onlarca Ama bana ait olan sadece 1 adet :)) Gün içerisinde canım sıkıldıkça facebook patlatmaya çalışıyorum ortalama 30 adet denemeden 5 tane elde ediyorum :D sonra bir yakınına mesaj atarak facesini geri veriyorum ( Pokerdeki parasına bakmak için yoksa mesajlarına dahi dokunmuyorum ) :))

Güncellemeler:
Arkadaşlar güncelleme yapma geregi duydum rahatsızlıktan dolayı özür. - Program ile patlatmak mazide kaldı merak eden arkadaşlara söyliyim dedim ( Sadece düz mantık çok basit ve bir çok arkadaşıma faydam dokundu ) Ancak tabi %100 diye birşey yok ( %10 olasılık ) bir gün detaylı soru şeklinde anlatacağım facenin ufak bir açıgı sadece .

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• 1.

0|1
    0|1
  • Hiç yok. 1 sene önce dondurdum. O zamanda bir tane vardı.

0|1
    0|1
  • hiç tane hesabım var pokeride zynga nın kendi sitesinde oynuyorum chiplerimi kaptırmam :D

0|1
    0|1
    • sorma ya bende 12B para vardı 1 gecede bitirdim... :( ama her 10 günde bir 50 m ile 250 m arası geçiyo elime simdi tüm hesaplarım 0

• Bir.

0|1
    0|1
  • 1 tane var..

0|1
    0|1
  • bir tane bana ait bir tanesinide sayfa açmak için açtım

0|1
    0|1
  • 20 tane hesabim var)) :D

0|1
    0|1
  • 1 tane var onuda kapatıcam..

0|1
    0|1
  • o kadar çok şifremi unutuyorum ki sürekli yeni hesap açıyorum bunu bilgisiyardan yaptığım için doğrulama kodunu telefona gönderiyorlar hep bilgisayarla oynadığım için telefonumu kullanmıyorum telefonumla da sürekli şarzdayken oynadığım için bataryası çabuk bitmeye başladı bu yüzden telefonum kapalı oluyor telefonumu şarza takamaya da üşendiğim için hesab açmıyorum. şifreyi hatırlasam bile kabul edilmiyor:(

0|0
    0|0
  • bir tane var

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 adet var. Patlatmak, ele geçirmeye çalışmak, poker parasına bakmak falan amaçsız kral gibisin :) :)

0|1
    0|1
  • yapma öyle şeyler çok ayıp :) 2 tane var birisi değer verdiklerim diğeri muhatap olmak zorunda kaldıklarım için.

0|0
    0|1
    • :D - Syın XXXX XXXXX Bu faceyi kontrol amaçlı ele geçirmiş bulunmaktayız. Eğer yakınıysanız şifreyi iletiniz ( Sonra ingilizce devam ) :DD O da garibim iletiyo napsın

• neyseki netin ilk çıktığı zamanlardna beri kullandığım için düşmüyorum bunlara :D zaten patlatmak diye birşeyde yok bir şekilde kullanıcıya söylettiriliyor ya da key logger dah aolmadı ipucu :D

• baska ya bu :D program falan değil

• 1 tane var, 5 yıl önce açmıştım

0|2
    0|1
  • 1 tane var onuda pek kullanmıyorum.

0|1
    0|1
  • 1 adetcik:D

0|1
    0|1
  • 315 tane açtım 150 tanesini falan kapattılar ama varya sabah ezanına kadar uyumayıp dk da 1 2 tane açıyordum çoğu kapandı 100 tane sağlam kaldı

0|0
    3|1
  • 1

0|1
    0|1
  • üj bej dane var nörecen ?

0|0
    0|2
  • benimki ni de kırsana. nicki thrtahiroglu. bekliyorum. cevabım da 1.

0|0
    0|2
    • o kadar basit değil ki kardes %100 kırarım demedim 30 taneden 5 tane patlatabiliyorum dedim o da programla falan değil

• Patlatmak nedir ya neyle patlatıyorsun? Eskide kaldı o deyim msn patlatırım şeyleri. Benim hesabı da patlat hadi görem :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...