Nolur bir bakın........................

ben birinin cep numarasını arıyorum ama sadece adını soyadını bide yaşadığı ili biliyorum.

bu şekilde 118 li numaralardan numarasını bulabilirmiyim ?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• arama. numarası değişmiş. ve sen o numarayı sadece 118li numaralardan alabilecek kadar uzaksın ona.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet 118 80 . Ama o adamı arama moralin bozulacak.

1|0
    0|0
  • Türkiyenin genel bir rehber kaydı vardır amerikan filmlerinde görmüşsündür sarı bir kitap isim soyisim numara yazar aynı onun gibi rehbere kapattıysa asla bulamazsın olsada bilgi verilmez oradan kaldırılır ama kapatmamışsan isim soyadını söyleyerek bulabilirsin hatta operatorlerin böyle bir servisi var ad soyad yaz gönder numarası gelsin tarzında

0|0
    0|0
  • Bu aradığın birinin adı soyadı ve ilini bilmen yetmez mesela adım diyelim fatih yıldırım(değil) mesela bizim ilde 12 tane fatih yıldırım var yani hepsinin tek tek alamassın işin zor ama mahallesini biliyorsan mesele kalmaz

0|0
    0|0
  • Bilgilerini sakladıysa hiçbir şekilde bulamazsın, ne yaparsan yap. Servis sağlayıcısında tanıdığın filan olsa sistemden söyler ama adam numarasını alırken gizliliği talep etmişse bulamazsın. Ama gizli değilse 118'i ara yardımcı olurlar.

0|0
    0|0
  • verirler numarayi ama onun adina kayitli olani verirler 118 80 verezse 118 42 yi ara ordan verirler

0|0
    0|0
  • ara sor eğer yok derse fake dir o boşa uğraşma :D

0|0
    0|0
  • vermezler sadece numara sorgulama sistemi var numaranın kime ait oldunu öğreniyorsun

0|0
    0|0
  • bence olmaz yoksa herkes herkesin numarasını rahatça öğrenir

0|0
    0|0
  • Çok zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 118 i arayıp sorsana

0|0
    0|0
  • bulablrsn tabi

0|0
    0|0
  • onu mu arayacaksın yapma! neye dayanarak?

0|0
    0|0
  • ben sormuştum verdiler tel numarasını

0|0
    0|0
Yükleniyor...