Sizce Gs Feto soruşturması açılmalı açılmamalı mı?

Sizce Gs neolmalı soruştturma açılmaı açılmamalı.

• Kayyum atanmalı bence.
    25% (1)27% (4)26% (5)Oy Ver
  • Birşey olmamalı bence.
    50% (2)47% (7)47% (9)Oy Ver
  • Gsliyi kapatılmadan temizlenmez Gs.
    25% (1)20% (3)21% (4)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)6% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'dan sadece 4 göz altı kararı ve 4 tutuklu varken bu soruşturma kapsamında Fenerbahçeden tam sayıyı hatırlamıyorum 25 civarı göz altı kararı 35 civarı tutuklu var aziz yıldırım önceki yollarda yaptığı bir konuşmada fetullah gülenle telefonda konuştuğunu bizzat kendi söylüyor 30 küsür fenerin kongre üyesine tutuklama kararı çıktı bir dava açılacaksa fenerbahçeye açılmalı daha fazla yazardım da uyarı alıyorum sonra 😃

1|1
    0|3
    • 3ay

Adnan Polat Ünal Aysal bunları sayıyormusun.
      https ://www. youtube. com/watch? v=JNa1cEvraOY öteki sorumada cvp versene.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 14

• FetöşikeSaray kapatılmalı

0|1
    0|2
  • Açılsın her kim haksiz yere basari elde ettiyse cezasını çeksin

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı bitirdin
    şimdide galatasarayamı başladın
    Fenerli.
    ya fenere ne olacak :)

0|1
    0|1
  • Fetodan en çok içeri alınan fenerden olmuş. sen daha neyin kafasıyla soruyorsun bu soruları garip

0|1
    0|1
    • 3ay

https : // www. youtube. com/watch? v=JNa1cEvraOY şu videoya bakmayı denesene.

• 3ay

Allah olarak görüyor Gsliler Fetoyu dimi afferi Himmet edin cahil inssna.

• 3ay

Tövbe haşa. Neyse sen millete kendi fikirlerini kabul ettirmek için çabalıyorsun galiba. Bundan sonra cevap vermeyeceğim. Sana da iyi günler dilerim. İşine gelen kısımları cevaplıyorsun sadece.

• Gs suc odagi bir cemiyet. Devletin içinde yerleşmiş ve hortumluyor. Mutlaka ciddi ve derin bir soruşturma açılmalı.

0|0
    0|0
  • şahıslar üzerinden spor klüplerine inceleme yapılacaksa ve üstüne üstün kapatılması noktasına gelecekse Türkiye de 3 büyükler diye bir şey kalmaz dostum

0|1
    0|1
    • 3ay

Fenerbahçede Feto hiç bir zaman olmadı bunu bil. Gs de ise Feto herzaan olddu.

• 3ay

Adnan Polat ve Gsliler Fetoya el pençe durunca nerde kaldı Miili duruş milli beraberlik.

• 3ay

aga kendi fikrini millete empoze etmek için mi bu soruyu sordun? ne desek muhalefet bir şey çıkarmaya çalışıyorsun, hayırlısı deyip artık yazamayacağım cidden birbirimizi anlayamıyoruz kolay gelsin

• Maçlar araştırılmalı etkilenme varsa gereken yapılmalı klüp kapatma ile alakası yok ama bireysel suç işleyen ve fetö iş birlikçileri var onlar cezalandırılmalı

0|1
    0|0
    • 3ay

Hmm kesin var mı peki.

• 3ay

kesin diyemem ama şüphelilerin başında lütfü arıboğan (o dönem tff de) var polis fezlekelerini acele bir şekilde uefa'ya yollamış, ts diyor ya uefa şike cezası verdi uefa ne bilsin polis fezlekesinin fetö tarafından oluşturulduğunu tamemen fezlekede yazan gerçekte olmayan konuşmalarda ceza aldık tıpkı ergenekondaki sahte ıslak imzalı evraklar gibi

• ahahhahahaha hevkes aziz yıldıvım olmus

0|1
    0|1
  • Kayyum atanmalı bence.

0|0
    0|0
  • Dostum eğer soruşturma açılacaksa 4 büyüklerin hepsine açılmalı hepsinin içinde fetöcü var

0|1
    0|1
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bir GSli olarak açılmasını isterim ama bu demek değildir GS şike yaptı filan.

0|1
    0|0
  • Geldi cahil hakem bozuntusu, çirkef FB lı:))

0|2
    0|2
  • Evet şampiyonluklar incelenmeli

0|1
    0|1
Yükleniyor...