Galatasatasarya Fetö Soruşturması yapılacak mı sizce?

şike ve Feto iddlarının hayyuka çıktığı galatasarayda 4 isim daha feto bağlantılı olması nedeniyle eleştiri aldı. klübe üye olanların ve yöneticilerinin hepsinin gs li olması ve fetocu olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaraylılara ihraç talebi haberi için tıklayın

• Galatasaraya Feto soruşturması yapılmalı
    50% (2)58% (11)57% (13)Oy Ver
  • yapılmamalı
    50% (2)42% (8)43% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraya Feto soruşturması yapılmalı

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hak ediyorsa evet bak gsliydim sinir oldum şimdi 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Hak ediyorlar tabi. Yıllardır şikeyle maç kazanıyorlar

Erkekler Ne Diyor 7

• 4 kişiden 2 si salındı. Ayrıca fenerli yöneticilerin boy boy fotoları var fetölülerle. Gerek halı saha maçları felan. Ayrıca aziz yıldırım beraat edince feto ya teşekkür ettiğini söyledi. Aziz yıldırımı salan avukatta içerde fetöden. 100 den fazla üyesi içerde. Ayrıca 1.5 milyon cemaatçi taraftarımız var açıklaması yapanda fener. Sence Galatasaraya mı yapılmalı soruşturma fenere mi? Her başarısızlığını rakiplere çamur atarak örtbas etmeye çalışan ve ona katılan fener taraftarları oldukça eski bir manşetinde dediği gibi "Eşekten adam olur Fener den olmaz"

1|0
    0|0
  • Yapılsın yapılsın

0|1
    1|0
    • 3ay

çoktan yapılması gerekmiyor muydu sence?

• 3ay

Sıra oraya gelmedi demek ki birde onların perde arkası konustukları şeyler vardır mutlaka dursun özbek cumhurbaşkanına yalaka çeken bir isim

• 3ay

süpersin kardeş. kesinlikle katılıyorum sana. kimbilir neler konuşulmuştur.

• Yöneticilerinde fetöcü olan klip Fenerbahçe çıktı yalnız. bir yanlışın olmasın. Galatasaray'ın olaya dahil olma şekli 4 futbolcudan kaynaklı.

1|0
    0|1
    • 3ay

4 futbolcumu? çoğu yönetici futbolcu ve klübe üye olanların çoğu feto bağlantısıyla aranıyor ya da gözaltına alındı. biraz araştırın bence

• 3ay

Dostum fenere yıkmaya çalışma Gs nin kirli çamaşırlarını

• 3ay

Yav ben kimseye iftira atmaya çalışmıyorum, neden uğraşayım ki. Ben internette sayfalarca kaynak bulduğum şeyi söyülüyorum sana sadece. Gözaltına alınan 30 kişinin Fenerbahçe üyesi veyayöneticisi vs (tam hangisi hatırlamıyorum) olduğu ortaya çıktı. Ben Galatasaray'ın bağlantısı Yok demiyorum ki. Benim dediğim gs de birkaç oyuncunun azılı derecede fetöcü olduğudur. Ayrıca MHK'nın tamamen nerdeyse fetöcü olduğu ortaya çıktıktan sonra onlarında ortada hiç bir delil olmamasına rağmen gs yararına çalıştığını göstermeye çalışıyorlar.

Özetle bizim sadece 99-00 döneminden ünlü Türk futbolculardan, sizin ise şu dönemde oldukça fazla miktarda ve üst düzeyde kişilerinizden feto ile bağlantı var. Kusura bakma da biri oyuncu diğeri onun üstü, patronu yani.

• merak etme yapmazlar

0|1
    1|0
    • 3ay

neden yapmazlar

• 3ay

böyle şikenin terör örgütünün döndüğü bir lig ne kadar adil olabilirki

• 3ay

çok doğru

• Yapılmıcak neden yapılsın

0|0
    0|0
    • 3ay

feto bağlantısı

• 3ay

Alakası yok mal doğrunun yanındayım, eski futbolcu bağlantısı var o da para üzerinden. Bu saçmalıklara inanan canım lar fener de binlere şike yapmıştır

• 3ay

Pislikleriniz ortaya çıkınca nasılda kuyruğuna basılmış gibi ciyak ciyaklıyonuz :D şikeci ve fetöcusunuz

• Galatasaray'a Feto soruşturması yapılmalı.

0|0
    1|0
  • Bence Galatasaray 5 sene kapatilmali. Böylece rakiplerin kupa anlaminda Galatasaray a daha yaklaşmış olur ve rekabet dahada artar

0|2
    0|3
Yükleniyor...