Yürüyüş ile kilo verebilirmiyim?

Arkadaşlar boyum ve fiziğim çok güzel ama kalçamda biraz fazlalık var. Kardio yapıyordum önceden ama onunda pek faydası olmayacağını duydum ve öylede oldu. Bugün 10 dakika koştum ve 30 dakika yürüdüm sizce bir faydası olurmu birde sizin önerebileceğiniz birşeyler varsa söylerseniz çok sevinirim...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları eritmek için vücutta en fazla kas olan yerleri çalıştırmak gerekir. En fazla kas grubu baldırlarda vardır. Orayı çalıştırmak için yürümekten çok koşmaya önem vermelisiniz. Koşmak yürümekten daha faydalıdır. Günde en azından yarım saat koşup bir kaç ay devam ederseniz hem sağlık hem de zayıflama açısından faydasını görürsünüz. Bunların yanısıra kardiyo egzersizleri var ve bu egzersizleri evde tek başınıza yapabilirsiniz. Kısa sürede kilo vermeniz pek mümkün değildir. Ve her insanın bünyesi farklı olduğundan kilo verme süreci de farklıdır.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aşağıda diğer arkadaşda söylemiştide squadı ağırlık çalışmadan yapıldığı zaman kalçayı büyütüyormu merak ediyorum?

• 3ay

olabilir. sonuçta çömeliyorsunuz. ama sanmıyorum. çünkü squad kasları güçlendirmek amaçlı yapılır. kalçadaki kaslar sertleşip o bölegedeki yağları yaktıktan sonra kalça niye büyüsün ki? Sertleşip forma girer ve olması gereken görüntüye kavuşur. spor yapmak deri yüzeyini büyütmenin aksine küçültür. kalçayı büyüten şeyler kilolu olmak ve uzun süre hareketsiz oturmaktır.

En İyi Kız Görüşü

• kalçaların neden gitmesii işter bir insan tabiki görüntüsü iyiyse

0|0
    0|0
    • 3ay

bacağım uzun ama kalçam büyük hoş bir görüntü olmuyor

Erkekler Ne Diyor 10

• kardio en iyi yag yakma yöntemlerinden biridir nasıl sonuç alamıyorsun? ayrıca yürüyüşte koşuda bir kardio egzerisizdir.. her neyse bakın yürüyüş var yürüyüş var hafif temposuz yürüyüşler bir işe yaramaz hızlı koşuda yapma.. tempolu hafıf kosu ya da tempolu hızlı yuruyus yapacaksın..45 dkka yeterlı.. beslenmende dıkkat etmezsen bu soyledıklerımın hepsı çöp bunuda unutma

0|0
    0|0
  • Evet mümkün. Normal tempo, sokakta hergün 1 saat yeterli

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • 7 gün 24 saat spor yap istersen eğer yiyip içtiklerine özen göstermiyorsan eğer sürekli olduğun yerde seker durursun.

0|0
    0|0
  • Sadece yürüyüşle zor spor salonlarında uygun program hazırlanıp çalışman gerek bu sıralar naya kişi geliyo o problem icin

0|0
    0|0
  • yürüyüş bir halta yaramaz. tempolu bir biçimde koşu yapıp squad çalışacaksın

0|0
    0|0
    • 3ay

squad ağırlık olmadan yapılınca daha çok kalçayı büyütüyürmuş ama

• 3ay

evet aynen öyle ama internette ağırlık çalışmadan yapınca kalçayı büyütüyormuş bende onun için yapmadım

• 3ay

spor yaparken olması gereken, ilk baş kendi vücut ağırlığınla çalışıp artık kendi ağırlığının yetmediği yerde ek ağırlık kullanmak.

• olur duzenlı olarak yaparsan eger

0|0
    0|0
  • Verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yediğine dikkat eder ve devamlı olarak yaparsan.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır

0|0
    0|0
  • Bir günlük koşunun ve yürüyüşün faydası olmaz.

0|0
    0|0
  • Elbette

0|0
    0|0
Yükleniyor...