Kızlar terkettiginiz sevgiliniz dogum gününüzü kutlamazsa ?

düşünün ki 3 yıllık bir ilişki var ortada onu terkediyorsunuz ve baskasına gidiyorsunuz belki unutmak için belki heycan arıyorsunuz . ve dogum gününüz geldi hergün dön diye yalvaran köleniz olan tekrettiginiz kişi dogum gününüzü kutlamadı . bunun farkına varırmısınız onun sizi unutmus olması birazda olsa üzmezmi

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• hem terkettim hemde doğum günümü kutlamasını beklicem ? :D

bu komik olmaz mı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben memnun olurum ne yalan söyliyim. Hiç sevmem eski sevgili cıvıklıklarını. Bitmişse bitmiştir herkes önüne bakmalı kimseyi rahatsız etmemeli bir sebebi varki ayrılmışız öyle severek ayrılınır laflarına inanmam tek taraf seviyorsada gurur yapsın oda kendine saygı duysun. Ha daha yeni ayrılındıysa mesela bir haftaya hadi en fazla 1 aya kadar ilişki kurtarılabilir ondan sonrası cıvıklıktır benim için.

1|0
    0|0
  • cık üzmez vala zaten bitirip gitmişim dön demelerini takmamışım, he birde sevgilim varsa zaten o kutlar kapatır arayı

0|0
    0|0
  • kız seni sallamamış bile sen de onu sallama. senin yerinde olsam öldürseler yine kutlamam :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• unutmuştur erkekler hatırlamaz böyle günleri belki sen dışında kaç kişininkini biliyordur :)

0|0
    0|0
    • sen soruyu yanlıs okudun galiba =) burda erkek olan trarafta benim hatırlıyorum unutmucamıda bilir

• olm ben kutlamıcam dogum gününü onun farkına varırmı dogum günüde onun .d

• ahaha :D tamam tamam farkına varır dicem pes ettim :D

Yükleniyor...