Lısenın ılk gunu nasıldı?

Arkadaslar lıseye basladıgınız ılk gun nasıl herkes paylassın anılarını mesela ben kendım olmustum arkadas fılan edınmıstım yanı klasık pekı sız ?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• herkes birbirini kesiyordu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• uzun zaman önceydi, ilk defa lise hayatım başlayacaktı, ve ben o gün bir b..k yedim evet lisenin ilk günü bir halt ettim

aşık oldum lise bitene kadarda sürdü

0|0
    0|0
  • ilk gün okuldan kaçmıştım =7 hatta o günden sonra ilk 1 ay her cuma okuldan firar etmiştim sonra bir baktım ilk dönem devamsızlıktan kaldım =7

0|0
    0|0
  • okula geç kaldım sınıfa girdim köşeye oturdum tenefüslerde dışarı çıktım tek başıma takıldım bu yüzden tanışamadım onlarla yalnız başıma geçti kalan zamanlarda lisenin kalan 4 senesi de böyle geçti zaten

0|0
    1|0
  • Çoğu ortaokul ve mahalle arkadaşlarımla aynı lise'de okuduğum için, yabancılık çekmedim. Daha 1'inci snıftayken okulun En çipiydim, gerisini düşün..

Şimdilerde biraz olsun duruldum..

0|0
    0|1
  • lisemin ilk günü olmadı maalesef ilkokul 5den sonra anadıolu liseisne başladım aynı sınıfla 7 sene okuduk

0|0
    0|0
  • çok heycan vericiydi burnum kanamıştı :)

0|0
    0|0
  • ilk günü biraz sıkıcı oldu :)

0|0
    0|0
  • hergünü gibi iyiydi

0|0
    0|0
  • benim ilkokuldan da arkadaşlarım vardı zaten onlarla takılmıştım

0|0
    0|0
  • Yeni sevgililerimin hepsi aynı okula denk geldik sonra toplu ayrılık iyi mi? :-)

0|0
    0|0
    • hahah .d

• nasıldı anlatabılırsın :>D

• Hangi hatuna el atsam hep bir ağizdan hayııır die ses çıkıyordu. :-) o böyle böyle yaptı :-) 3 yılımı sap sap geçirdim ona yanıyorum.

• lisemi kaldı be ya:)) hatırlamıyorum baya oldu.

0|0
    0|0
  • Yaprak gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• En yakın arkadaşımla ve bu hayattaki ailemin dışındaki tek dostumla tanıştım :) Kız gördüğü gibi yapışmıştı bana ilk onla tanıştım. O zaman ay ne kadar cıvık kız düşmüyor yakamdan demiştim ama şu an çok seviyorum onu iyiki yapışmış gelmiş canım benim :))

0|0
    0|0
  • Berbattı :D

0|0
    0|0
  • Herkes benden esmer tenli ve ortak bir geçmişleri vardı. Ben damdan düşer gibi geldim. İlk gün sıraya ayakkabısını dayayıp bağcığını bağlayan zorbalar gibi bir imaj çizdim, öylece sürdü gitti.

0|0
    0|0
    • ilk izlenim onemlıdır ıı yapmıssın bence :D

• 2 hödükle kavga etmiştim

servisin arkasında hayvan gibi tepişiyorlardı

dışardan bakınca tüm servis grup seks yapıyo gibi sallanıyodu araba

0|0
    0|0
  • Ortaokulu okuduğum okulda devam ettim liseye o yüzden hiçbir farkı yoktu diğer ilk günlerden.

0|0
    0|0
  • Gergindim... Sonra olaylar gelişti...

0|0
    0|0
  • 10 güne gôreceğiz bakalım nolacak aileden ayri bir yaşam ve dersler ilk günün herkesin ki gibi kötü yalniz geçmez umarım

0|0
    0|0
  • sınıftaki erkeklerin hepsi ilk benimle tanışmaya kalktı iğrenç bir durum

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşımla tanışmıştım :) ilk arkadaşımda ilk sevgilim de oydu

0|0
    0|0
Yükleniyor...