Alkol yasağına çarşı ayarı

Sosyal olaylara sessiz kalmayan çarşıdan alkol yasağına gönderme.

Doğru mu ? Bence doğru :)

link

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çarşı sonuna kadar haklı

Neyzen teyfik bak ne demiş

Rakı, şarap içiyorsam sana ne.

Yoksa sana bir zararım içerim.

İkimiz de gelsek kıldan köprüye

Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şerefsizliğine Tayyip olsaydı, çok daha doğru olurdu ;))

3|1
    0|0
  • Güzel yapmışlar :)

1|2
    0|0
  • Yasaklandı diye insanlar alkolü mü bırakacak? Reşit olmayanlara sigara satılması da yasak ama takan mı var sanki? İnsan istedikten sonra her türlü içer,hatta şimdi yasak olduğu için içmek daha da tatlı gelecek. Eğer ciddi bir alkol sorunu varsa ülkede,herkes sarhoş geziyorsa bununla ilgili insanları uyarmanın başka yolları olmalı. Yasak buna çözüm değil.

0|1
    0|0
  • ee çArşı farkı

0|1
    0|0
  • Çok yerinde bir protesto,helal olsun çarşıya. Yalnız tek bir hata var,''şerefine tayyip''demişler ama o dediklerinden yokki tayyipte. ne gezeeeer :)

1|2
    0|0
  • ne diyilebilirki çok güzel örnek oluyorlar çocuklarına yürüyün be kim tutar sizi pis ayyaşlar :)

0|0
    5|3

Erkekler Ne Diyor 5

• Devlet .. Sağlık Açısından Yasak Getiriyor .. belki bir yandan haklılar ..

Ama Şunu unutuyolar .. İçki yasak gelirse .. devletin gelirleri Belli bir Ölçüde Düşecek ..

Bunun Başka Bir yolunu ya da Belli bir hatları olmalı ...

Şurda hata yapıyolar .. Burası Diğer Ülkeler gibi değil .. Bi gece Hop kanun yapıyolar ..

alt yapı yapmadan oldu bitti getiriyolar .. bence yalnış

0|1
    0|0
    • ne eğitimi sen bu türkiye de verilen egitim adam akıllı oldugunu mu sanıyorsun sana bir liste yaparım aklın durur

link

benzerleri , örnekleri çogaltırım sende bende farkındayız türkiyede ki bu sistem , eğitim gitmiyor

• Eyv .. Haklısın Sonuna kadar ama .. Önce Eğitim sistemini Düzeltirlerse .. Bir çok sorun kendiliğinden düzelir... arada istisnalar tabiki oluyor ...

• iyi yapmışlar

1|1
    0|0
  • ben katılıyorum içki içmenin de bir adadı var ayrıca bu sadece içki ile yapılan mücadele değil uyuşturucu ile yapılan bir mücadele şimdi parti , parti liderlerini bir kenara bırakmak Türkiye nin geleceğini düşünmek gerekirse alkol sorununa , uyuşturucu sorununa bir çözüm getirilmeli uyuşturulan , uyuşan beyinler bence kayıp nesildir alkol içilir adabı da vardır adabında içene sözüm yok alkolik bir nesil , gelecek istemiyorum ben zaten tarafsızca bakacak olursak şimdiki neslin halinin içler acısı oldugunun farkına varacaksınızdır gözlemleyin , düşünün

0|0
    2|0
    • Bu iş yasakla olmaz. 2011 yılında "kimin içkisine karıştık , kimin yaşam biçimine karıştık. Herkes istediği gibi yer içer" diyen başbakan bugün alkol yasağına imza atıyor. Alınan kararların hiçbirisi seni beni düşünerek alınmıyor maalesef. Ama size öyler bir ayar çekiyorlar ki herşey insanlar için yapılıyor zannediyorsunuz.

• agzının tadıyla içene fark ettiysen benimde sözüm yok

ama fark ettiysen bazı şeyleri frenlemek zorundayız yoksa bu toplum yoldan , rayından cıkan bir toplum olacak

sigara içme yasağına da tepkiler olmuştu ( sigara içiyorum ) ama gerçekten bence yerinde , güzel bir kanun oldu birde fark ettiysen alkollu ortamlarda gece belli bir satten sonra ki manzara göze hoş mu ? yani biz toplum olarak acı patlıcanı kıragı tutmaz diye kusasıya kadar içen var dışarıda otur evine 2 kadeh iç

• Bunu yasakla yapamasınız kii .. Eğitimle Olur.. Devleti anlıyorum sigara ve içki yasakalrı .. amacı sağlık masraflarını kısmak .. ama Bilnçli bireleyle Eğitim ile olur ..

• İSLAM BATIDAN GELSE MÜSLÜMAN OLACAKSINIZ ! :) ULAN O KADAR ÖLEN MÜSLÜMAN KARDEŞİMİZ VAR UMRUNUZDA OLMAZ LANET OLASI Bİ İÇECEK YASAKLANDI DİYE NEDİR BU YA ? :)

0|0
    4|5
    • O lanet içecek yasağı müslüman kardeşlerine yapılan şeytanlığı ört bas etmek için. Biz bunun farkındayız. Sen farkında mısın ?

• Az daha üstüne gelsem adreste istersin sen. Veriym mi adres :)

• Tmm . Kral sensin şimdi sus . :)

• Çarşı tayyibe karşı

Çarşı abd uşaklarına karşı

Çarşı hertür yobazlık ve gericiliğe karşı

2|1
    0|0
Yükleniyor...